Nesvadbová: To je on! S ním přišla o miminko | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Nesvadbová: To je on! S ním přišla o miminko

Nový milenec Báry Nesvadbové Martin Illner si náramně rozumí s malou Bibianou.
Nový milenec Báry Nesvadbové Martin Illner si náramně rozumí s malou Bibianou.

PRAHA – Bára Nesvadbová (32) poprvé na veřejnosti se svým milencem! Dlouho utajovaný partner Nesvadbové, která před několika týdny potratila, je odhalen!


Jde o Martina Illnera, ředitele společnosti dodávající největší podnikové informační systémy. Je rozvedený a podniká převážně v Itálii. Před časem kontroverzní spisovatelka a novinářka Bára Nesvadbová deníku Aha! potvrdila, že má nového muže. „Ano, partnera mám. Je fajn, je chytrý a mám ho ráda. To by stačilo…“ prozradila Nesvadbová o otci dítěte, o které bohužel ve třetím měsíci přišla.

V pondělí odpoledne s Illnerem poprvé po hrozné události, která dost zasáhla její soukromý život, vyrazila do obchodního centra Nový Smíchov. Tam se konala výstava ňader známých českých žen. Nový muž Báry si v rychlosti prohlédl vystavované plastiky a na pokyn Nesvadbové se schoval do ústraní. Chvíli poté Bára odjela se svým milencem a dcerou Bibianou domů. Petr Illner zřejmě miluje nejen Nesvadbovou, ale i malou Bibi. Tu hlídal, a dokonce ji i nosil na ramenou. Bibi se cítila v jeho společnosti šťastná. Otec Bibiany a bývalý manžel Nesvadbové, exministr Karel Březina by si zřejmě měl dát pozor na nového tatínka.

Více o výstavě ňader čtěte zde


Autor: (kre)
Foto Aha! – Marek Pátek

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.