Módní kritička o budoucí první dámě USA: Chvála, nebo potupa?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Módní kritička o budoucí první dámě USA: Chvála, nebo potupa?!

Jill Bidenová
Jill Bidenová (Profimedia.cz)

Jill Budenová, manželka budoucího prezidenta USA, se na začátku nového roku stane další první dámou zaoceánské velmoci. U manželek prezidentů se kromě vzdělání a vystupování na veřejnosti velmi probírá i jejich styl. Bude Bidenová za novou ikonu USA nebo v oblasti módy pohoří? Svůj názor na toto téma vylíčila influencerka a módní kritička Ina T..

„Osobně vidím v nové první dámě velký potenciál, počínaje její vlastní politikou, neutuchajícími ambicemi a možností být pro americké ženy pozitivním vzorem. Její styl je do značné míry obyčejnější než u Trumpové, ale předpokládám, že díky stylistům dozná potřebných změn. Především v udržení jednotného stylu a práce s doplňky, díky čemuž by mohla časem dozrát v tolik žádanou módní ikonu. Bidenové totiž nechybí osobní šarm a přirozená sympatičnost, jejichž absence byla její předchůdkyni vyčítána,“ napsala kritička a influencerka Ina T. pro Blesk.

Trumpová versus Bidenová. Video zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.