Tajemství čarodějnice z Arabely: Manžela jí přebrala Kubišová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Tajemství zesnulé čarodějnice z Arabely: Manžela jí přebrala Kubišová!

Jana Andresíková
Jana Andresíková  (Aha! Karel Kopáč)

Čarodějnici z Arabely oplakává i Marta Kubišová (77). Legendární zpěvačka měla totiž s herečkou Janou Andresíkovou (†79), která v pondělí zemřela na covidem zkomplikovaný zánět plic, společného manžela!

Andresíková se v roce 1969 provdala za režiséra Jana Moravce (78). Z dvouletého manželství vzešla dcera Michaela. Zatímco Jana se po rozvodu vrhla do práce a točila jeden film za druhým, Jan se oženil s Kubišovou a měli spolu dceru Kateřinu. Když jí byl rok, objevila se na jejich chalupě na Vysočině exmanželka Jana s tehdy desetiletou dcerou Míšou. A okamžitě si s Martou padly do oka. „Jana mi byla hned sympatická. Pamatuju, že Moravec chtěl jít k holiči, a my se rozhodly, že ho ostříháme samy. Já nabrousila nůžky a Jana stříhala,“ zavzpomínala pro Aha! Kubišová.

Marta Kubišová zpívá Modlitbu pro Martu v novém videoklipu, který natočila 30 let od sametové revoluce

Video se připravuje ...

„S Janou jsme se vídávaly, volaly si. Byla tak energická. Potom šla ale na operaci zad, kterou jí zbabrali, a pak už šlo všechno z kopce. Jedna nemoc za druhou, šla rapidně dolů...“ poznamenala zpěvačka.

Kamarádkami se staly i jejich dcery.
„Janina Míša si s mou Káťou dost rozumí. Jsou spolu denně přes online a ještě se svou další nevlastní sestrou Markétou, kvůli které jsem se s Moravcem rozvedla,“ prozradila Kubišová s tím, že třetí dceru měl její manžel se skriptkou z Barrandova. „Smrt Jany také oplakaly všechny tři holky,“ dodala Marta.

Pohřeb už zítra
Poslední rozloučení s herečkou Janou Andresíkovou se koná zítra v 9.30 v Mělníce.

Utrpení Marty Kubišové: Po pádu jí zmodraly nohy! Lékaři našli cysty:

Video se připravuje ...Přečtěte si
manunu
22. 10. 2020 • 18:20

-bello-: Při natáčení seriálu Arabela utrpěla paní Andresíková úraz páteře a byla operována. Od té doby trpěla různými zdravotními problémy. Tuto operaci zad měla zřejmě paní Kubišová na mysli.

-bello-
22. 10. 2020 • 11:47

Jak může Kubišová vědět, že operaci zbabrali ?! Operovat páteř není věc odzpívaných not !
Mně se nelíbí, jak se všechno háže jen na doktory.Kdysi senátorka Filipiová (nebo je pořád v Senátu ?U ní se nikdy neví, měl samá áčka " politička " ) tak ta taky nepřiznala, že měla bouračku a zachraňovali ji. Pouze pořád komentuje, že je na vozejku kvůli nepovedené operaci.
Andersíková měla taky bouračku a po ní byla v normálu.Pak si zlomila krček stehenní kosti.Tak jestli tímhle Kubišová myslí " záda ", pak ať si otevře anatomii! A jestli si milující partner vystřelil mozek před svou ženou, pak už dávno v lebce mozek neměl.Tohle se milovaným nedělá!!!

manunu
22. 10. 2020 • 06:58

To je zase titulek. Paní Andresíková byla s režisérem Moravcem rozvedená daleko dřív, než poznal paní Kubišovou. Tak jak by jí ho mohla přebrat. Spíš by bylo vhodné napsat, jeho další manželkou byla Marta Kubišová.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.