Vojtěch skončil! Babiš to řekl naplno a poslal pro Prymulu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Vojtěch skončil! Babiš to řekl naplno a poslal pro Prymulu

Andrej Babiš ministru zdravotnictví  vždy věřil a chválil ho
Andrej Babiš ministru zdravotnictví vždy věřil a chválil ho (Foto Blesk - Alexandr Malachovský)

Takový vývoj zřejmě nikdo neočekával! Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) dnes ráno oznámil rezignaci! Vláda obnoví Ústřední krizový štáb a debatovat má i o vyhlášení stavu nouze, premiér Andrej Babiš (ANO) pak večer osloví národ v projevu, uvádí k aktuálnímu dění Blesk.cz. Situaci už ale premiér stačil okomentovat na sociální síti. 

„Moc děkuji Adamovi Vojtěchovi za práci, kterou na zdravotnictví vykonal. Je to slušný, poctivý a velmi pracovitý člověk. Jsem přesvědčen, že kdyby veškerou svou energii nemusel vydat na boj s koronavirem, jednou by se na něj vzpomínalo jako na nejlepšího ministra zdravotnictví,“ uvedl k Vojtěchově rezignaci Andrej Babiš na svém facebookovém účtu. Ten zároveň dodal, že jeho rozhodnutí rozumí a chápe, že už musel být z neustálého tlaku na jeho osobu unavený. 

„Děkuju mu. Za vše. A přeju mu v životě i další kariéře jen to nejlepší,“ uvedl ještě k odchodu ministra předseda vlády, který novým ministrem obratem jmenoval Romana Prymulu (56).

Tiskovka Babiše a Vojtěcha o koronaviru:

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
-bello-
23. 9. 2020 • 23:33

REDAKCE AHA + správče!

-bello-
22. 9. 2020 • 11:16

REDAKCE AHA + správče!
co s tím uděláte?Kdy tohle zmizí z diskuzí? Všeho moc škodí!
-viz
---------------------------
Uivatel_5470176
----------------------------

-bello-
21. 9. 2020 • 22:45

Zaplaťbánubohu, že je tam Prymula A být Prymulou bez cavyků přitvrdím!!!!!

Nejvíc mě drásá kdejaký doktor z ARO, stomatologie, anebo vysloužilá srdcař, kteří virologii nestudovali, ale o virech ví úplně všechno a pletou se do řemesla jiným.
Je to s Pirkem asi tak, jakoby mu Prymula vyrval skalpel a začal řezat místo něj.
Vojtěch byl taková vydržovaná persona! Nevím co tak důležitého navrhl a uskutečnil. Leda, že uspíšil vlekoucí se e-recepty.

mejlika
21. 9. 2020 • 12:44

Ewwa ... holka , co ty vlastně chceš? Když napíši, že měl skončit Babiš, tak mne posíláš do pr... Ministrovi napíšeš, že gaunerům se neustupuje .. ale největší gauner, podrazák, STBák je přece Babiš A jestli to nevidíš, tak jsi slepá, hluchá a taky tupá

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.