Iveta Bartošová (†48): ZNECTILI JEJÍ HROB! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Iveta Bartošová (†48): ZNECTILI JEJÍ HROB!

Iveta Bartošová
Iveta Bartošová (Foto Aha! - Pavel Machan, Marek Pátek a ara )

Tohle už je hodně přes čáru! Na výstavě Českoland mohou návštěvníci vidět upravený náhrobek Ivety Bartošové (†48). Jsou na něm dvě blikající červená světla, jež dávají znamení řidičům a chodcům, aby nevjížděli a nevcházeli na železniční přejezd...

Kontroverzní výstava v podzemí hotelu Pyramida na pražském Dlabačově si stanovila cíl šokovat za každou cenu.

Bude žaloba?

„Jestli nás někdo nezažaluje, budu zklamanej,“ říká autor exponátů Tomáš Břínek (38) alias TMBK, který proslul satirickými kolážemi na sociálních sítích. „Přináším vizuální zážitek, na který jen tak nezapomenete...“ slibuje grafik, fotograf, hudebník a také zeť Haliny Pawlowské (65).

V případě zpěvačky, která v dubnu 2014 dobrovolně ukončila svůj život pod koly jedoucího vlaku nedaleko železničního přejezdu v Uhříněvsi, ale z tohoto zážitku spíše mrazí.

Má svůj hrob

„Považuju to za nemorální a ubohé!“ rozhorlil se Josef Rychtář (62), když viděl fotku zneuctěného hrobu své manželky. „Člověk, který toto udělal, se chce pouze zviditelnit,“ řekl deníku Aha! vdovec po tragicky zesnulé zpěvačce. „Ivetka má krásný hrob v Říčanech a pomníček u kolejí v Uhříněvsi, kam stále chodí její fanoušci a zapalují tam svíčky... Jsem zvědavý, kolik lidí přijde na tohle!“ neodpustil si Rychtář.

Iveta Bartošová jako kuchařka

Video se připravuje ...

Střílí si i z Havla

Výstava Českoland, kde jsou podobně upravené náhrobky i dalších známých osobností, včetně prezidenta Václava Havla (†75) a muzikanta Dana Nekonečného (†52), potrvá do 11. října. Asi nejlaskavější je návrh hrobu Zdeňka Srstky (†83), který celý život miloval pejsky.

Tchyně ho usměrnila

S Halinou to má TMBK jasné. Jako tchyně si ho uměla srovnat. „Řekla jsem Tomášovi, že si ze mě může dělat legraci jen do určité míry. Máme spolu speciální dohodu,“ přiznala už před časem Pawlowská. Ostatní mají ale smůlu.

Agáty tajemná slova. Konec s Prachařem? A sestra Bartošové bude zpívat

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
23. 9. 2020 • 22:59

REDAKCE AHA + SPRÁVCE !
To máte za toho:
Uivatel_5470176

-bello-
22. 9. 2020 • 11:20

REDAKCE AHA + SPRÁVCE !
---------------------------------------------
Co s tím uděláte, už je to neúnosné!
Vydělávate na tom Vy, anebo jen spíte a necháváte vydělávat tady toho trotla :
Uivatel_5470176

-bello-
22. 9. 2020 • 00:24

dutchschulz
byl to pozdrav Vám a odpověď taky .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.