Josef Kubáník napsal triller Herec: Inspirovala ho story Lucie Bílé | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Josef Kubáník napsal triller Herec: Inspirovala ho story Lucie Bílé

Josef Kubáník
Josef Kubáník  (Jaroslav Jiřička)

Herci Josefu Kubáníkovi (45) prorokovala jeho spolužačka Simona Babčáková (47), že po čtyřicítce bude psát knížky. A je to tu. Stává se z něj i spisovatel.

„Vyvěštila mi to z ruky ve třeťáku na Zlínské škole umění. Tenkrát jsem se tomu velice smál,“ řekl Kubáník, který po dvou knihách o herečce Květě Fialové přichází s napínavým trillerem s názvem Herec. „Inspirovala mě Lucie Bílá, které přistála na mobil SMS z neznámého čísla. Domnívala se, že je to omyl. S dotyčným si ale začala psát, netušíc, že vše je jinak. Fascinovalo mě, že tak zajímavý příběh ještě nikdo nezpracoval,“ konstatoval. Knihu o slávou zkaženém herci psal osm měsíců.

Lucie Bílá a Jiří Korn: Byl by hřích

Video se připravuje ...

 

„Je o člověku, který netuší, komu se svěřuje a s kým sdílí svůj život. Dal jsem to přečíst např. herečce Daniele Šinkorové. Napsala mi, že je to až děsivě sugestivní, že se bála. Z toho jsem měl radost,“ řekl. Důležitou roli hrají v příběhu mouchy. „Teď sháním mouchy na křest, který se uskuteční 10. září v Písecké bráně v Praze. Kromě her ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti uvidíme Kubáníka coby gynekologa v seriálu Modrý kód a v Ordinaci v růžové zahradě se opět ukáže jako advokát.

Ústřední písnička filmu Můj příběh: Lucie Bílá ji nazpívala zadarmo!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.