Radim Pařízek zachránil Peterkův Šlágr: Převezme televizi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

Radim Pařízek zachránil Peterkův Šlágr: Převezme televizi?

Karel Peterka
Karel Peterka ( Karel Kopáč, vydavatelství A11)

To jsou věci! Podnikatel a muzikant Radim Pařízek (66), který pomohl Karlu Peterkovi (69) vrátit jeho televizi Šlágr do pozemního vysílání, má nové podnikatelské úmysly. Podle informace deníku Aha! zahájil s Peterkou jednání o svém vstupu do televize.

A není se čemu divit. Ostravský rocker Pařízek, bubeník heavymetalové kapely Citron, je jedním z mediálních magnátů. Skrze své firmy je provozovatelem rozhlasových stanic Čas, Čas Rock a Rádio Dálnice. Vlastní také televize Relax a Rebel.

Rád pomohl
Když České Radiokomunikace vypnuly v závěru minulého týdne Šlágr z pozemního vysílání, Pařízek ihned přispěchal na pomoc. „Rád jsem vyšel vstříct,“ řekl deníku Aha!. Dechovkové kanály teď běží přes jeho Multiplex 24. Naše informace o tom, že by chtěl finančně do televize vstoupit, ale odmítl komentovat. „To teď vůbec nevím, nezlobte se,“ sdělil nám bez bližších podrobností Pařízek, který je v těchto hodinách s Karlem Peterkou v intenzivním kontaktu.

Skvělý partner
Šéf Šlágru mluví o Pařízkovi v samých superlativech. „Je to skvělý partner, bez něj bychom to nezvládli. A co bude dál, se uvidí,“ sdělil Aha! Peterka. Obrovské dluhy u Českých Radiokomunikací mu ale zůstávají. Jak a kdy je chce uhradit, do této chvíle neřekl.

Kde teď Šlágr vysílá?
V multiplexech MUX24 (DVB-T2), PS13 (DVB-T2) a RS7 (DVB-T).Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.