Slavíková z Peče celá země: Peče (se) na pláži! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Slavíková z Peče celá země: Peče (se) na pláži!

Mirka Van Gils Slavíková vzpomíná na Karla Gotta.
Mirka Van Gils Slavíková vzpomíná na Karla Gotta. (Blesk)

Odvaha ani smysl pro humor jí nechybí. Porotkyně z Peče celá země Mirka van Gils Slavíková (59) šla do plavek! I když dlouho dumala, zda má fotku zveřejnit, nakonec se rozhodla, že ano. A fanoušci šílí!

Česká cukrářka žijící v Nizozemsku je od začátku karantény velmi činná na sociálních sítích a po celou dobu svým příznivcům natáčela videa s recepty na sladkosti. O víkendu se ale odvázala a své fanoušky potěšila fotkou v plavkách! „Celý život tak trochu bojuji s tím, jak se cítím ve svém těle. Až poslední dobou mi dochází, že je to hlavně o tom být svá a neřešit. I s tím samozřejmě souvisí starání se o sebe tak, aby se člověk cítil dobře. Být svá není jednoduché, ale stojí to za to. Co myslíte?“ okomentovala Mirka fotku, kterou pořídil její syn Matěj. „Dělat si ze sebe srandu je to nejlepší, co jde. Jsem taková spíše cukrářská nemodelka,“ dodala vysmátá cukrářka.

Porotkyně Peče celá země plakala v Blesku kvůli Gottovi: Miloval moje bonbóny...

Video se připravuje ...

Žemlovka podle Mirky van Gils

Video se připravuje ...Přečtěte si
konvalinka34
25. 8. 2020 • 17:58

Proč by nešla do plavek?? Je léto!! Nikde se to neřeší, jen češi zase pomlouvají. Kvalita člověka se neposuzuje podle těla! Až bude každý kritik umét to, co ona, tak bravo češi!!

vemenozmojistary
25. 8. 2020 • 05:11

Tu hydru kompletně posssral plameňák 🤣

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.