Satoranský se drsně obul do Jágra: Je to špatný, prostě pro mě skončil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Satoranský se drsně obul do Jágra: Je to špatný, prostě pro mě skončil!

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr (Pavel Mazáč (Sport))

Národem milovaný Jaromír Jágr (48) se stal trnem v oku nejlépe placenému českému sportovci. Tomáš Satoranský (28) se tvrdě opřel do hokejisty a rozhodně si nebral servítky.

 Satoranský ale není jediný, kdo na adresu Jágra neoplývá chválou. Jágrovi se vyčítají zákulisní hrátky v českém hokeji, obchodní vazby na premiéra či poklonkování komunistické Číně. Kritikou na něj údajně v poslední době nešetřili ani někdejší hokejoví parťáci Hrdina či Hašek .

Nyní se do Jágra dle iSport.cz obul i známý basketbalista. „Kdo z hvězd mě jako člověk zklamal? Doufám, že mě nebude hodně lidí nenávidět, ale řeknu to, jak to je: zklamal mě Jarda Jágr!“ svěřil se Satoranský během rozhovoru v Ranním klubu na rádiu Expres.

Eva Perkausová o Jágrovi: Jak to bylo jejich "aférkou"?

Video se připravuje ...

A co mu vlastně vadí? Na rozdíl od většiny Jágrových kritiků nevytasil politiku, důvod měl zcela jiný. „Všichni jsme si ho idealizovali, že byl pro nás největší dříč, a pak ten člověk dělá reklamu na elektrokola... Je to špatný, prostě pro mě skončil!“ řekl Satoranský.

 „Doufám, že nás Jarda neposlouchá a nebude mi ještě psát,“ usmál se basketbalista, který si za svým názorem stojí. „Musím říci, že to fakt nemá zapotřebí.“

Jágrova motivace: Winter Classic ve Špindlu, hrát v padesáti a postup do extraligy.

Video se připravuje ...Přečtěte si
konvalinka34
4. 8. 2020 • 17:18

Proč vadí reklama Jágra? Ani nevíte, zda si za ní nechal zaplatit, nebo kam peníze dal. Nesuďte, vždyť reklamy dělají i jiní bohatí.

gaysknirem
4. 8. 2020 • 15:23

Každý se chováme podle svého přesvědčení ale někdy taky konáme dříve bez většího rozmyslu.

ovoce111
4. 8. 2020 • 15:13

Pro mne ta slavná 68 skončila, když začal poklonkovat estebákovi a komunistovi Bureši a panáčkovat před Zemanem. Kde je jeho morálka? Holt prachy mu nesmrdí. Satoranský je borec, nepadl tak hluboko, aby dovolil, aby se Babiš na něm přiživovala. Žádné setkání v šatně, to estébák čuměl.

yokky
4. 8. 2020 • 13:29

rekl prav­du..­....­.👍👍👍👍👍­👍👍👍🤑🤑🤑­🤑🤑🤑🤑

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.