Gottova druhá dcera Lucie: STRACH Z DOMINIKY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Gottova druhá dcera Lucie: STRACH Z DOMINIKY!

Karel Gott s dcerami Dominikou a Lucií
Karel Gott s dcerami Dominikou a Lucií (Instagram)

Už týden trvá válka v rodině Karla Gotta (†80)! Jeho starší dcery si vjely do vlasů a na klid to jen tak nevypadá. Nejstarší Slavíkova dcera Dominika (47) tvrdí, že je s rodinou v kontaktu. Druhorozená Lucie (33) to ale vyvrací s tím, že ji sestra odstřihla ze života a nedala jí na sebe ani nový telefon.

To a mnohem více nadzvihlo Dominiku ze židle. „Podívejte, já nejsem ta, která by měla každého kontaktovat! To přece musí být oboustranné. Lucii a její mamince jsem loni na karu po tatínkově pohřbu na sebe nový telefon dala. Obě tvrdily, jak teď budeme více v kontaktu – a skutek utek. Ani jedna se neozvala, tak ať se do mě nenaváží, že jsem někoho odstřihla ze života,“ brání se nejstarší Gottova dcera. A přidává nepříjemnou zkušenost s Lucií z loňského léta.

stěžo

Šárka Rezková o Dominice Gottové: Lituji, že jsme jí pomohli!

Video se připravuje ...

 

Příští týden v úterý to bude přesně rok, co se obě setkaly s tátou Karlem u něho doma na Bertramce, kde s ním »dooslavily« jeho 80. narozeniny. Dominika tehdy do Prahy přiletěla z Finska, kde v té době žila s manželem Timem Tolkkim (54), ve špatném stavu. Brala léky na uklidnění a nebyla vůbec ve formě. „K Lucce jsem se chovala mile. Ale ona byla celou dobu na Bertramce odtažitá. Druhý den si pak postěžovala Ivaně, že se mě bála, že se mě štítila. Proboha, proč to neřekla mně,“ táže se Dominika. „Proč se mi nepodívala do očí a neřekla – vypadáš strašně! Vím, že jsem byla v děsném stavu, ale je to prostě ségra, tak mi to mohla říct a ne si stěžovat Ivaně, která už mě v té době nazývala ostudou rodiny,“ dodala naštvaně Dominika na adresu své sestry Lucie a vdovy Ivany Gottové (44).

Dopis do nebe a rozvod
Střet sester vyvolal »dopis do nebe«, který se v předvečer nedožitých 81. narozenin Karla Gotta objevil na jeho hrobě. Jsou na něm podepsáni vdova Ivana, dcery Charlotte (14), Nelly (12), Lucie a vnuci Vojta (10), Honza (8). Chybí tam podpis Dominiky a také otce chlapců Jana Kovaříka (40). Lucie se s ním rozvádí. „Když jsem se v prosinci vrátila do Česka, tak mi Honza od Lucky psal, zda se neuvidíme, že by byl rád, kdybych přijela. Postěžoval si, že je Lucka hodně pod vlivem Ivany a že kvůli tomu mají doma problémy,“ svěřila minulý týden deníku Aha! Dominika. Sestra ji vzápětí nařkla ze lži: „K mému rozvodu a informacím, že jsem pod vlivem Ivanky, uvádím, že nejsem pod vlivem nikoho, naše nefungující manželství bylo a je naší soukromou záležitostí,“ prohlásila Lucie. „Nemyslela jsem to tak, že ovlivnila jejich vztah, ale jak mi Honza napsal, přímo Lucku jako takovou. V řadách věcí,“ upřesňuje Dominika.

Dominika Gottová: O mrtvém otčímovi, osamělé mámě i válce s Rezkovou:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.