Těhotná Perryová a tatík Orlando: Užívačka na pláži! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Těhotná Perryová a tatík Orlando: Užívačka na pláži!

Katy Perry a Orlando Bloom
Katy Perry a Orlando Bloom (profimedia)

Těhotná zpěvačka Katy Perryová (35) jen září. Navzdory pokročilému těhotenství řádí ve vlnách a chytá bronz, zatímco její snoubenec a nastávající Orlando Bloom (43) vyvádí na prkně stylem, až to dělá dojem, že se samým štěstím už vznáší!

Nastávající rodiče si užívali krásného letního počasí na pláži Malibu. Zpěvačka se pustila do moře ve fialových plavkách bez ramínek, které jen zdůraznily, že se jí blíží porod. Svou první dceru by měla přivést už během léta. Zatímco nastávající matka se zdráhala potopit do vln oceánu, Bloom prolétával kolem na hydrofoilovém prkně, které herci umožnilo doslova létat nad hladinou. Slavný pár je spolu od roku 2016, zasnoubili se minulý rok na svátek svatého Valentýna. Zatímco pro Katy se bude jednat o prvního potomka, Bloom již má devítiletého syna Flynna s bývalou manželkou Mirandou Kerrovou (37).

Slavná kmotra!

Kmotrou jejich prvorozené dcery údajně nebude nikdo jiný než zpěvaččina blízká kamarádka Jennifer Anistonová (51). Když ji pár o službu, které v Americe dávají velký značný význam, požádal, tak prý plakala štěstím!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.