Plíšková vs. Kvitová: HVĚZDNÉ VÁLKY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Plíšková vs. Kvitová: HVĚZDNÉ VÁLKY!

Karolína Plíšková (vlevo) a Petra Kvitová jsou sice velké rivalky, ale tuhle akci si chtějí užít.
Karolína Plíšková (vlevo) a Petra Kvitová jsou sice velké rivalky, ale tuhle akci si chtějí užít. (Foto ara)

Tohle bude unikátní akce! Čeští fanoušci se mohou těšit na pikantní souboj tenisových celebrit Karolíny Plíškové (28) s Petrou Kvitovou (30), které budou kapitánkami hvězdných týmů. A tahle bitva navíc uvidí hned tři odvety!

Restart tenisové sezony po koronavirové pauze obstará turnaj O pohár prezidenta ČTS, kdy se za dva týdny sejde na Spartě tuzemská mužská i ženská smetánka. Ale to není zdaleka vše! V jakési obdobě prestižního Laver Cupu se od půlky června do konce července čtyřikrát potkají na třídenních akcích šestičlenné ženské týmy. Povedou je rivalky Plíšková s Kvitovou! „Je to pro nás obrovská příležitost si zahrát takový unikátní turnaj. Jsem ráda, že máme v Česku tolik skvělých hráček, to se jinde ve světě nevidí. S týmem už řešíme herní strategii,“ culila se světová trojka Plíšková a natěšená je i 12. tenistka světa Kvitová. „Moc ráda hraji týmové soutěže, jsem zvědavá, co nový model přinese. Podle všeho to bude i zábava a legrace,“ malovala si. V akci bude osm hráček z elitní světové sedmdesátky, každý tým má jednu špičkovou juniorku, partě kolem Kvitové vypomůže i Ruska Alexandrovová žijící odmala v Říčanech. Síly vypadají hodně vyrovnaně! Akci Tipsport Charity Cup odvysílá O2 TV a stále existuje šance, že bude zpřístupněna pro diváky. Výtěžek půjde na dobročinné účely.

Herní formát
Každý den se odehrají tři dvouhry a jedna čtyřhra. Jednotlivé duely se nemohou během třídenního klání opakovat, každý den proti sobě nastoupí jiné soupeřky. Za vítězný zápas obdrží tým jeden bod. Ze šestičlenných družstev bude na každý turnaj nominována čtveřice a jedna náhradnice, první akce se odehraje 13. až 15. června na ŠtvaniciPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.