Zamilovaná Agáta o miminku: Do třetice všeho dobrého? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Zamilovaná Agáta o miminku: Do třetice všeho dobrého?

Agáta Prachařová
Agáta Prachařová (David Kundrát)

Agáta Prachařová je již několik měsíců zamilovaná do Marka Niessnera. Modelka má z předchozích vztahů dvě děti - syna Kryšpína a dceru Miu. S novým objevem prý děti neplánuje.

S novým partnerem se modelka seznámila během natáčení pro Mall.tv, kde Niessner pracuje jako kameraman a střihač.  A zatímco Prachařová rozvedená není, její objev má za sebou už rozvody rovnou dva! 

Podle Blesku byl poprvé ženatý s gospelovou zpěvačkou Gyöngyösiovou a podruhé s Lucií. Z obou manželství vzešli synové - Nicolas a Tim.  Prachařová má rovněž ze dvou vztahů dvě děti - syna Kryšpína (8) s Mirkem Dopitou (35) a dceru Miu (2) s Jakubem Prachařem (36).

Ohledně dalšího potomka má Prachařová jasno. S dětmi nového partnera tvoří už tak početnou rodinku. „Jo, už jsme se všichni poznali a je to fajn. Vím jistě, já už další dítě nechci,“ řekla Blesku modelka.

Na video s Agátou Prachařovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.