Tohle si Borhyová nenechala líbit: Válka se slavným moderátorem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Tohle si Borhyová nenechala líbit: Válka se slavným moderátorem!

Lucie Borhyová s rouškou
Lucie Borhyová s rouškou (Instagram)

Přestřelka skrze komentáře na sociální síti proběhla mezi moderátorkou Lucií Borhyovou a moderátorem Leošem Marešem. Ten se vysmál TV Nova a právě Borhyové a jejímu parťákovi za průhledné štíty, které vypadají jako z jiného světa.

„Vyhrožovali tím už dva týdny. Tak takhle nějak asi bude probíhat i ta Superstar… Nová doba. Star Trek. Sedmá z devíti. Návštěvníci,“ napsal podle super.cz ke snímku Borhyové na Instagramu vtipálek Leoš Mareš. Na odpověď slavné moderátorky nečekal dlouho. „Jen počkej, já si tě pak Leoši taky vychutnám,“ kontrovala mu Borhyová, která nošení prazvláštních štítů asi nijak neprožívá.

Lucie Borhyová: Na třetím dítěti momentálně nepracujeme...

Video se připravuje ...Přečtěte si
petre
11. 9. 2020 • 05:32

Mareš je jenom proflaklej divák.

modrodolka
21. 5. 2020 • 20:42

no vidíte, mně se zrovna Mareš zamlouvá, je milej, pokornej, jeho vtipy v superstar jsou fajn-já zas nebaštím Boučka, je to sice prvotřídní profesionál, ale něčím je mi protivnej.
Paní Borghyová tak kulí oči, že se bojím, že jí vypadnou z obrazovky.Někdy je upravená jednoduše, elegantně, někdy je vybarvená jak šlápota. Divím se, že jí tak pustěj na obrazovku.

-bello-
25. 4. 2020 • 12:22

jardavozembouch
neslyšící mají své překladatele, roušky nevadí, koukají jim na ruce.A protože zde překladatel není, mají patrně svoje vysílání.

-bello-
25. 4. 2020 • 12:16

i když si myslím, že Mareš je blbej, jako troky, na něj přesto Borhyová nemá.Ta je tak blbá, že nevím, jak sesmolí odezvu, aby byla chytrá, vtipná a Mareše odpálkovala.
Širokoúsměvná Borhyová neboduje nijak , ale proč by ji vyhazovali ?Dali jí dost, aby pořád neotravovala a od doby, kdy vařila kafe Železnému se už zaučila.Běžně vypadá ordinérně, jak Kočkova světská na Matějský, ale s tím štítem to má pecku! Je jak svářeč v plné polní ( nejsem si jista, zdá ví, kdo , co je svářeč).

mikima2
23. 4. 2020 • 12:21

Nic proti paní Borhyové, ale nechápu, jak může někdo s takovým ječákem moderovat zprávy. Bohužel, když hlásí zprávy ona, přepínám.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.