Tohle si Borhyová nenechala líbit: Válka se slavným moderátorem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Tohle si Borhyová nenechala líbit: Válka se slavným moderátorem!

Přestřelka skrze komentáře na sociální síti proběhla mezi moderátorkou Lucií Borhyovou a moderátorem Leošem Marešem. Ten se vysmál TV Nova a právě Borhyové a jejímu parťákovi za průhledné štíty, které vypadají jako z jiného světa.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

petre
11. 09. 2020 05:32

Mareš je jenom proflaklej divák.

modrodolka
21. 05. 2020 20:42

no vidíte, mně se zrovna Mareš zamlouvá, je milej, pokornej, jeho vtipy v superstar jsou fajn-já zas nebaštím Boučka, je to sice prvotřídní profesionál, ale něčím je mi protivnej.
Paní Borghyová tak kulí oči, že se bojím, že jí vypadnou z obrazovky.Někdy je upravená jednoduše, elegantně, někdy je vybarvená jak šlápota. Divím se, že jí tak pustěj na obrazovku.

-bello-
25. 04. 2020 12:22

jardavozembouch
neslyšící mají své překladatele, roušky nevadí, koukají jim na ruce.A protože zde překladatel není, mají patrně svoje vysílání.

-bello-
25. 04. 2020 12:16

i když si myslím, že Mareš je blbej, jako troky, na něj přesto Borhyová nemá.Ta je tak blbá, že nevím, jak sesmolí odezvu, aby byla chytrá, vtipná a Mareše odpálkovala.
Širokoúsměvná Borhyová neboduje nijak , ale proč by ji vyhazovali ?Dali jí dost, aby pořád neotravovala a od doby, kdy vařila kafe Železnému se už zaučila.Běžně vypadá ordinérně, jak Kočkova světská na Matějský, ale s tím štítem to má pecku! Je jak svářeč v plné polní ( nejsem si jista, zdá ví, kdo , co je svářeč).

mikima2
23. 04. 2020 12:21

Nic proti paní Borhyové, ale nechápu, jak může někdo s takovým ječákem moderovat zprávy. Bohužel, když hlásí zprávy ona, přepínám.

konvalinka34
23. 04. 2020 08:51

Já jsem ráda, když moderátor má průhledný štít, dívat se na někoho v roušce, je dost hrozné. Jiná věc je, zda je to opravdu nutné. Nevěřím, že to nosí v zákulisí. Jsme jak ovce. Někdo nařídí a my posloucháme. Četla jsem, že roušky i v létě. Půjdeme na pláže v rouškách? Psalo se, že i do sauny! 🤭Tak to se spolehněte, že to nebudu dodržovat!

bleskbulvar
22. 04. 2020 23:52

Vůbec nechápu, co kdo na Marešovi vidí. Je tak nezajímavý, šedý. Nezastávám se Borhyové, všechny tyhle "***brity" mám u p....

rentierskej
22. 04. 2020 18:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vigela
22. 04. 2020 10:23

Průhledné štíty považuji za dobrý nápad. Možná se v nich moderátorům i líp mluví než v roušce. Hlavně že LM je bez chyby.

adeso
21. 04. 2020 16:57

je to hlupák a jeho kydy v superstar jsou debilní

jardavozembouch
21. 04. 2020 15:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.