Strachy Báry Basikové o syna: Den co den bojujeme… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 23. května 2022

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Strachy Báry Basikové o syna: Den co den bojujeme…

Bára Basiková s Naďou Válovou
Bára Basiková s Naďou Válovou (David Kundrát)

I když dnes všichni nosí u sebe „chytrý telefon“, zpěvačka Bára Basiková v rozhovoru s Terezou Kostkovou v pořadu Blízká setkání přiznala, že ona sama zaryté používá klasický tlačítkový. A že ji moc techniky v soudobém světě děsí. Především ve vztahu ke svému synovi.

„Jsem maminka chlapce a den co den bojujeme s mobilem. Mně to vadí a mám pocit, že je něco špatně. Neříkám, že by si děti měly hrát s dřevěnými klacíky, ale něco na tom je,“ má zpěvačka obavy o svého syna Theodora (11), kterého vychovává ve střídavé péči s Petrem Polákem (40). Domnívá se totiž, že když rodičům jistý klíčový moment v novodobé závislosti unikne, za dvacet let se může problém přelít v obrovský průšvih.

„Petr je v tom přísnější a důslednější a jsem ráda, že mě v tom podpoří,“ potvrzuje Basiková, že ve výchovných metodách jsou zajedno a že si i navzdory rozvodu udrželi s bývalým manželem skvělý vztah.

Basiková o aktuální politické situaci: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uivatel_5411419
9. 3. 2020 • 11:57

Jsem ohromen svým profilem, kontaktujte mě prosím na emailové adrese ababi­arama@­gmail­.com

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.