Neslavné rozchody slavných: Koho letošní rok rozdělil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Neslavné rozchody slavných: Koho letošní rok rozdělil

Kopřivová a Jágr jsou již minulostí...
Kopřivová a Jágr jsou již minulostí... (Foto: Michal Beránek / Sport, Profimedia.cz)

Něco začíná a něco končí! A nejinak je tomu i v partnerských vztazích. Zatímco pro někoho byl rok 2019 šťastný, pro jiného znamenal smutek a slzy. A ty k rozchodům prostě patří. Jak proběhly některé z nich pro vás deník Aha! zmapoval.

Adam Mišík (22) a Diana Kratochvílová (21)

Muzikant a modelka se rozešli na začátku roku po třech letech vztahu. A svou roli sehrálo vzdělání. Zatímco Diana ke své profesi modelky chodí na vysokou školu, Adam nedokončil ani střední školu. „To jsem taky dostával pořádně sežrat,“ přiznal zpěvák.

Lea Šteflíčková (21) a Michal Janech

Tři roky Česká Miss 2018 a fotbalista tvořili pár. S tím je ale konec. Po několika zažehnaných krizích přišel na jaře krach. „Nikdo třetí v tom není, jen nám to prostě neklapalo tak, jak by to ve vztahu klapat mělo,“ svěřila se kráska.

Vlaďka Erbová (38) a Michal Gulaši (32)

Na jaře měli mít milenci krizi, když se provalilo, že obránce brněnské Komety měl románek s jednou fanynkou. Nakonec se po čtyřech letech rozešli a Erbová se i s dětmi přestěhovala do rodného Mostu.

Kateřina Sokolová (30) a Pavel Kyllar

Místo svatby s movitým podnikatelem se modelka a Miss ČR 2007 se na jaře dočkala rozchodu. O důvodech ale nechtěla mluvit. Sokolová a Kyllar se seznámili před dvěma roky a loni se zasnoubili.

Vojta Drahokoupil (24) a Kristýna Kubíčková (22)

Přestože vypadali jako ideální dvojice, nikdo prý neviděl, co se dělo za zavřenými dveřmi. Jelikož jim to neklapalo, zpěvák v dubnu vztah s Českou Miss Earth 2016 raději ukončil. Randili spolu třičtvrtě roku.

Jitka Boho (27) a Lukáš Boho (35)

Manželství muzikantů procházelo manželskou krizí, která skončila tím, že se bývalá hvězda Tváře v srpnu odstěhovala z domu i s jejich dcerou Rosálii (4). Důvodem byly drsné hádky a skloňovalo se i slovo nevěra.

Linda Vojtová (34) a Jamison Ernest (45)

Za jeden rok toho stihla dost. Po čtrnácti letech se rozešla s přítelem americkým podnikatelem Jamisonem Ernestem. Jen co v červnu oznámila konec, přiznala novou známost a čtyři měsíce na to ji výkonný producent mnoha filmů Joshua Sason (32) požádal o ruku.

Agáta Prachařová (34) a Jakub Prachař (36)

V dubnu na šestileté výročí modelka oznámila rozchod, mluvilo se o rozvodu, ale dvojice další z mnoha krizí zažehnala. To ale nemělo dlouhého trvání, v létě se herec odstěhoval a našel si topmodelku Denisu Dvořákovou (28).

Lucie Hunčárová (33) a Emanuele Ridi (45)

S láskou ze StarDance mezi italským kuchařem a tanečnicí je definitivní konec! Na sociální síti to potvrdil sám Ridi. I přes rozchod prý i nadále zůstávají přáteli a přejí si jen to nejlepší. „Takový je život,“ smutní kuchař.

Týnuš Třešničková (24) a Viktor Hajíček (33)

Pár si prošel peklem poté, co přítomni expolze během luxusní večeře v Instanbulu. Týnuš utrpěla popáleniny druhého a třetího stupně, během léčby v turecké nemocnici jí byl oporou, ale krátce poté, co se před letošním létem Týnuš konečně vrátila domů, se pár rozešel.

Matěj Misař (27) a Vendula

Moderátor primáckých Zpráv se po dvouletém vztahu v létě rozešel s přítelkyní! Jejich partnerství se nevyvíjelo tím správným směrem a dohodli se, že od života chce každý něco jiného.

Lucie Zedníčková (51) a Jaroslav Matějka (41)

Byli spolu pět let a na podzim Lucie oznámila rozchod. „Já jsem vlastně zjistila, že to, co jsem považovala za rodinu, tak rodina vůbec nebyla a že jsem vlastně celou dobu sama,“ řekla s tím, že už má za Matějku novou lásku. Je to zvukař a osvětlovač Miroslav Ollé.

Dominika Gottová (46) a Timo Tolkki (53)

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) už jednou odešla od Tima, který bojuje s maniodepresivní psychózou. Ale manželské problémy se vršily, poté co mu přišla na nevěru, exekuci na dům a že ji okrádal, sbalila si věci a z Finska se vrátila zpátky do Česka.

Zahraničí

Jeff Bezos (55) a Mackenzie Bezosová (49)

Rozvod desetiletí! Manželství šéfa Amazonu a spisovatelky Mackenzie skončilo v lednu po 25 letech. On zůstal i po rozvodovém vypořádání nejbohatším člověkem světa s majetkem 2,5 bilionu Kč, ona se stala čtvrtou nejbohatší ženou.

Irina Šajková (33) a Bradley Cooper (44)

O krizi ve vztahu amerického herce a veleúspěšné modelky, rodačky z ruského Jemanželinsku, se spekulovalo dlouho. Rozešli se v červnu po takřka pětiletém vztahu, z něhož vzešla dcerka Lea (2).

Adele (31) a Simon Konecki (45)

Anglická zpěvačka oznámila krach manželství s americkým podnikatelem v dubnu. Žili spolu bezmála osm let, brali se v roce 2016. Adele ujistila, že ve výchově syn Angela (7) budou pokračovat jako přátelé.

Katie Holmesová (41) a Jamie Foxx (52)

S bývalkou Toma Cruise (57) randil herec, jenž má doma Oscara za výkon ve filmu Ray (204), od roku 2015. Několikrát se rozešli, aby se zase dali dohromady a letos v létě šli od sebe zřejmě definitivně.

Ivana Trumpová (70) a Rossano Rubicondi (47)

Exmanželka amerického prezidenta Donalda Trumpa (73) si italského herce vzala v roce 2008 a už po roce se rozvedli. Přesto dál fungovali jako pár. Až do letoška, kdy jej Ivana pustila k vodě. Prý už chce zůstat »single«.

Miley Cyrusová (27) a Liam Hemsworth (29)

Před lety spolu chodili, pak se rozešli. V roce 2016 se zpěvačka-provokatérka a herecký sympaťák dali zase dohromady a loni v prosinci se vzali. A už letos v srpnu oznámili rozchod. Důvod? Neslučitelné rozdíly...

Colin Firth (59) a Livia Giuggioliová (50)

Anglický herec a italská producentka se vzali už v roce 1997. Před lety překonali krizi způsobenou její nevěrou, letošní potíže už ale nepřestáli. I kvůli svým dvěma synům však prý zůstanou blízkými přáteli.

Jim Carrey (57) a Ginger Gonzagaová (35)

Teprve v lednu se poprvé objevili ve společnosti jako pár a komediant Jim si hereckou kolegyni nemohl vynachválit. V říjnu pak vyšlo na povrch, že si už před nějakým tím pátkem dali vale. Byli spolu necelý rok.

Kylie Jennerová (22) a Travis Scott (28)

Vztah zámožné americké modelky, členky slavného klanu Kardashian-Jenner, a populárního rappera, trval dva roky. A dva roky budou v únoru i jejich dcerce Stormi, kterou nyní mají ve střídavé péči.

Ian Ziering (55) a Erin Ludwigová (34)

Herec známý ze seriálu Beverly Hills 90210 v říjnu informoval, že s manželkou Erin Ludwigovou jdou od sebe. Vzali se v roce 2010 a mají spolu dcery Miu (8) a Pennu (6). Zieringa čeká již druhý rozvod.

Sport

 Jaromír Jágr (47) a Veronika (28)

Jeho maminka Anna ji prý měla ze všech dosavadních partnerek nejradši. Jenže ani tahle láska hokejové legendy neskončila svatbou. Rozešli se po čtyřech letech a krach vztahu nějaký měsíc tajili. „Nechtěl jsem řešit osobní život během baráže, aby to neovlivnilo tým,“ řekl Jágr.

 

Jan Koller (46) a Hedvika (44)

Když se v hledišti na hokejovém MS po jeho boku objevila neznámá černovláska, kdekomu blesklo hlavou: Ale to není manželka Hedvika. A také že ne. „Ano, rozvádím se. Už dlouho jsme si nerozuměli,“ přiznal nejlepší střelec fotbalového nároďáku. Jeho nová múza se jmenuje Zuzana.

Ondřej Synek (37) a Pavla (36)

Kritické období pro jejich vztah nastalo vždy, když přivezl stříbro z olympiády. Rozešli se totiž už dvakrát, ale pokaždé krizi zažehnali. Letos se »modus operandi« veslaře změnil. Rozpad manželství potvrdil už před hrami v Tokiu 2020. „Je to pravda, jdeme s Pavlou od sebe,“ sdělil.

 

Karel Nováček (54) a Maya (50)

Byli spolu přes třicet let, vychovali tři děti. Jenže manželství bývalého osmého tenisty světa dospělo do stavu, kdy jedinou možností byl rozvod. „Věci prostě někdy nefungují a bylo nejlepší učinit rozhodnutí,“ uvedla exmanželka Maya, zatímco Karel už líbil novou spřízněnou duši.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.