Lady Gaga a Bradley Cooper: Společné stěhování a teď svatba? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Lady Gaga a Bradley Cooper: Společné stěhování a teď svatba?

Lady Gaga s Bradleyem Cooperem na předávání Oscarů za rok 2018 zazpívali hit Shallow
Lady Gaga s Bradleyem Cooperem na předávání Oscarů za rok 2018 zazpívali hit Shallow (Profimedia)

Ti, kdo hlavním aktérům snímku Zrodila se hvězda drželi palce, aby spolu opravdu začali reálně chodit, musí nyní jásat. Lady Gaga (33) a Bradley Cooper (44) se podle amerického magazínu In Touch rozhodli zpečetit svůj vztah a zpěvačka údajně chystá stěhování do Bradleyho domu v New Yorku, jak uvádí web eXtra.cz.

Zdroj z blízkého okolí páru americký bulvár měl informovat, že teď, když se Irina Shayková a Bradley Cooper rozešli, nenechá si ho už zpěvačka upláchnout. Do jeho domu prý už přesunula část své garderoby, na zbytek jí pak Cooper musí uvolnit další skříně.

Aby se zrovna tito dva stali mileneckou dvojicí, si přáli fanoušci z celého světa. I když ani jeden z nich oficiálně o jejich vztahu nepromluvil, zdroj magazínu In Touch tvrdí, že Cooper pro zpěvačku zahořel a hodlá si s ní užívat každou volnou chvilku. Do svatby se ale údajně zatím nehrnou. Vše má zřejmě svůj čas!Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.