Studená sprcha pro Vondráčkovou: Možná horší než rozvod ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Studená sprcha pro Vondráčkovou: Možná horší než rozvod ...

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Marek Pátek )

Už déle než rok neprožívá zpěvačka zrovna vytoužené období. Nejprve přišlo na konci minulého léta oznámení rozchodu s manželem Tomášem Plekancem (36), následně konfrontace s jeho novou partnerkou, jejím těhotenstvím, stěhování z Kanady. Jenže ani v pracovní rovině to už není taková „hitparáda“.

Jedno se zpěvačce Lucii Vondráčkové musí nechat: Umí se skvěle prezentovat. Nové desky, klipy, natáčení. Fanoušci tak mají pocit, že holka, kterou znají ještě z televizní marmelády, pořád neztrácí „drive“. Jenže pravda se čas od času odkope. Podobně jako to bylo se snímkem „The Perfect Kiss“. Neznalý situace si mohl myslet, že se Lucka stane v Kanadě, a posléze i v zámoří, minimálně novou Bridget Jonesovou. Jenže nakonec povětšinou film strhali i její skalní fanoušci a na Česko-Slovenské filmové databázi získal jen 10% bodů. Stal se tak 23. nejhorším snímkem.

Podobné fiasko, jak píše web Nový Čas pre ženy, přišlo i s novým klipem Stanice svět, který měl ale paradoxně dobré promo, protože se v něm objevil i hokejista Marek Peksa, jež shodou okolností strávil i noc v domě Vondráčkové. Jenže na YouTube ho vidělo pouhých 58 tisíc fanoušků. Přestože v době největší popularity Lucie si její klipy pustilo klidně i více než 2 miliony divaků. O malinko lépe se pak daří novému klipu s Juliánem Záhorovským Umřu s tebou, který má už přes sto tisíc shlédnutí. Ale ani to není žádný dramatický skok.

Přitom ale zpěvačka sama v jednom z rozhovorů dle citovaného webu prohlásila, že její cena je teď pomalu hvězdná. A že si zřejmě i kvůli mediálně propíranému rozvodu může v současnosti říci za 40ti minutové vystoupení částku, jakou si účtuje třeba jedna z nejlépe placených zpěvaček Dara Rolins. Jenže dosah jejich nových hitů na internetu bohužel takovou hvězdnost nepotvrzuje. Tak snad brzy bojovnice Lucie vystartujte se skutečným megahitem, který zase zbourá prodeje. A konečně tu smůlu trochu prolomí!

Lucie Vondráčková promluvila o tom, jak se jí žije po rozchodu s Tomášem Plekancem: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
mandalaj
10. 12. 2019 • 14:03

A ona umí zpívat?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.