Absolonová o dalším dítěti: Jak zpěvačku vystrašili lékaři? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Absolonová o dalším dítěti: Jak zpěvačku vystrašili lékaři?

Monika Absolonová
Monika Absolonová (Foto Marek Pátek, Pavel Machan, Alexandr Malachovský, Facebook)

Dvojnásobná maminka Monika Absolonová (43) promluvila o mateřství a svých synech. Děti měla v relativně vyšším věku, a proto dalšího potomka již neplánuje.  Zároveň přiznala, že příchod druhého syna byl za pět minut dvanáct.

Zpěvačka se poprvé stala matkou až ve 39 letech. Druhý přírůstek oznámila po 3 letech od zveřejnění svého prvního těhotenství. „Já už jsem déle čekat nemohla. Když jsem rodila Tadeáše, bylo mi třicet devět a Matouše ve čtyřicet dvou. A i když se to dneska hodně posunulo, není to ideální. To vám řekne každý lékař,“ přiznala iDNES.cz Absolonová, která další miminko s partnerem neplánuje.

„Kdyby mi bylo aspoň o tři roky míň, tak třetí dítě mám. Kdybych ale neměla žádné, asi bych to riskla, i když tenhle věk je už hodně rizikovej,“ svěřila se před časem týdeníku Sedmička Absolonová.

Jelikož její partner Tomáš Horna je hokejista, starší syn velmi tíhne právě k hokeji. „Tadeáš se zhlédne v jakémkoli sportu, ale hlavně miluje Davida Pastrňáka. Já ostatně taky. My jsme se stali celá rodina Davidovým fanklubem,“ prozradila webu iDNES.cz Absolonová.

Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.