Těhotné hvězdy Ordinace Kerestešová a Šoposká: Vyrazily na nákupy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Těhotné hvězdy Ordinace Kerestešová a Šoposká: Vyrazily na nákupy!

Tak co Mariko, sluší mi ten batoh? Ale ano, Andreo. A těch plen, co by se do něj vešlo.
Tak co Mariko, sluší mi ten batoh? Ale ano, Andreo. A těch plen, co by se do něj vešlo. (Foto – Herminapress.cz)

Než se nadějí, budou dvojnásobné maminky. Hvězda Ordinace Andreu Kerestešovou, provdanou Růžičkovou (35) a Mariku Šoposkou (29) nespojují jen pracovní záležitosti, ale i osobní. Termíny porodů mají kousek od sebe.

„U nás očekáváme narození nového člena rodiny zhruba už za měsíc a kousek. Bude-li to kluk nebo holčička, to si necháme pro sebe. Syn Benedikt se nemůže dočkat brášky nebo sestřičky,“ svěřila se Bibi, která si vyrazila na nákupy s doktorkou Marikou Lukáčovou. Její představitelka už má doma také syna – dvouletého Tobiáše – a stejně jako její kamarádka Marika zahalila pohlaví druhého potomka rouškou tajemství.


„Prozradím jen to, že by nový člen rodiny měl spatřit svět v závěru roku. Přesný den ovšem neřeknu, protože na Tobiáše jsem měla termíny tři a vyšel až čtvrtý, takže termín netermín, miminko přijde na svět, až bude připravené a bude se mu chtít,“ smála se Andrea.

Hvězda Ordinace Andrea Kerestešová: V bílých volánech vypadala jako víla!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.