Andrea Kalivodová je bez práce a... HUBNE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Andrea Kalivodová je bez práce a... HUBNE!

Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová (Profimedia.cz)

Zatímco většina žen hubne do plavek už od začátku roku, Andrea Kalivodová (41) si naordinovala dietu až o prázdninách! Je to totiž jediné období, kdy se jí to daří. Během pracovního vytížení to prý nejde. Potřebuje sílu pro své hlasivky.

Jako každá žena i operní diva řeší každé kilo navíc. A ještě si musí dávat pozor, aby se vešla do divadelních kostýmů. „Přes rok je to hrozné, jím jako chlap! Potřebuji mít energii, kterou pak vydávám na jevišti,“ přiznala deníku Aha! Andrea svůj věčný boj s linií. „Konečně přišlo léto a já mám celý srpen volno. Jako každý rok se snažím dát se dohromady a mám přísný dietní plán,“ svěřilaKalivodová, která celý srpen navíc své tělo třikrát týdně týrá v posilovně a cvičí.

„Jednou týdně piji jen ovocné šťávy, další týden pak zeleninové. Vynechala jsem jakékoliv sacharidy, a to je záruka toho, že mi okamžitě letí kila dolů,“ tvrdí pěvkyně, která prý za pár prvních dní dietního režimu zhubla čtyři kila. „Letos jsem začala o něco dříve a měla jsem před sebou ještě jedno vstoupení. Hned jsem to ale pocítila, neměla jsem dostatek síly a tělo mi to dalo najevo,“ prozradila Kalivodová, která se na hubnoucí období každý rok těší.

 Andrea Kalivodová: Každá žena má nějaký drobný komplex!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.