Andrea Tögel Kalivodová šla s pravdou ven: Proč opustila partnera! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Andrea Tögel Kalivodová šla s pravdou ven: Proč opustila partnera!

Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová (Foto Aha! – Karel Kopáč)

Opustit někoho, koho jste milovali je vždy těžké. Své o tom ví česká operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová (38), která nerada udržuje vztahy, které už nemají smysl.

„Podle mého názoru ve vztazích platí, že když už mezi partnery není souznění, nemají už stejné plány a stejný pohled do budoucnosti, je chyba zůstávat spolu jen pro formu. Já v patologickém vztahu žít nedokážu,“ popsala zpěvačka webu maminka.cz svůj názor na partnerské vztahy a dodala, že lepší je najít sílu z takového vztahu odejít.

Na mysli měla vztah s o sedm let mladším expřítelem Filipem. „Prožila jsem okamžiky, které nebyly jednoduché, ale věděla jsem, že nejsem na správné cestě, a tak do toho musím říznout,“ vzpomíná na pohnutky, které jí přiměly rozejít se s mladším partnerem. Zpěvačka připouští, že stejná věc se může stát i v manželství. „Samozřejmě zamilovanost se časem změní v hlubokou lásku, pak v úctu a respekt, ve vzájemný respekt obdiv a souznění, ale když tam tohle není, není to v pořádku, a dítě by nemělo vyrůstat v patologickém prostředí,“ řekla Andrea, kterou těší, že svého manžela poznala až v době, kdy už oba byli zakořenění lidé vědomi si toho, co chtějí od života. Manželé Andrea Kalivodová a Radek Tögel spolu vychovávají syna Adriana, který se narodil v říjnu loňského roku.Přečtěte si
jity
29. 3. 2015 • 12:31

Proč trapný ty jsi v takové situaci také? No jejda.

zluta.kecka
29. 3. 2015 • 10:34

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.