Heidi utekla před výročím smrti manžela: Srdce si léčila v Chorvatsku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Heidi utekla před výročím smrti manžela: Srdce si léčila v Chorvatsku

Postavu má pořád k nakousnutí. Ani u moře nezapomněla protahovat tělo cvičením.
Postavu má pořád k nakousnutí. Ani u moře nezapomněla protahovat tělo cvičením. (Foto Aha! – A. Malachovský, Facebook.com)

Za 14 dnů si bude muset připomenout den, na který by nejradši zapomněla. Smrt milovaného manžela Ivo Pavlíka (†84). Heidi Janků (56) tak předtím raději utekla z republiky a snažila se přijít na jiné myšlenky na dámské jízdě v Chorvatsku, kam jezdila s Ivem. 

Poslední dva roky by tenhle den radši celý prospala. Manžel, se kterým prožila krásný 25 let, tehdy navždy odešel z tohoto světa a pro zpěvačku je to pořád hodně bolestivé. Ani uplynulý čas to moc nezměnil, i když otupil. Pár týdnů před výročím skladatelova úmrtí tak radši odjela se svými kamarádkami na dovolenou. A to zrovna do míst, které má spojené s Ivošem „Jezdívali jsme tam kdysi s manželem každý rok. Chorvatsko mám ráda, dobře se tam jí, jsou tam milí lidí, ale teď byl ten důvod asi trošku prozaičtější, protože kamarádka tam má apartmán a my jsme za ní jely na návštěvu,“ popsala Aha!.

Slzy zažene práce

Přestože si na něj nešlo nevzpomenut, snažila se rozptýlit, jak nejvíc to šlo. Opalovala se, skotačila v moři, cvičila a černé myšlenky rozháněla dobrým jídlem a pitím. „Byla to taková dámská jízda a užily jsme si to velmi,“ přiznala. Jediného chlapa v životě, kterého teď vedle sebe má, knírače Edu musela dát do psího hotelu. „Zatímco já jsem bužírovala v Chorvatsku, Eda si užíval pozornosti psích slečen v hotelu,“ vtipkovala s tím, že se ještě chystá relaxovat na chalupě v Beskydech. A už ví, i co bude dělat i těsně před smutným datem, které jí bude provázet celý život. „Desátého a jedenáctého už hrajeme s Heidibandem, máme koncerty do konce léta a září je úplně plné,“ tvrdí. 

Kapelu založila se skladatelovým synem Adamem (44), a tak jí bude nablízko aspoň rodina. Ivo Pavlík zemřel 12. srpna 2017.

 Heidi Janků o uneseném synovci: Další cesta do zahraničí! Nebojí se o něj?

Video se připravuje ...Přečtěte si
aveneta
30. 7. 2019 • 10:50

Na svůj věk vypadá slušně i s těmi kosmetickými úpravami...ale bohužel zůstal bezdětnou jalovičkou

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.