Miliardář Janeček obětí vydírání? Šokující obvinění manželky Mariem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. října 2022

Svátek slaví Igor, zítra Olívie

Miliardář Janeček obětí vydírání? Šokující obvinění manželky Mariem

Karel Janeček
Karel Janeček (FTV Prima, Branislav Simoncik a archiv Blesku)

Užívá si sex, lásku a rodinný život s partnerkou Lilií Khousnoutdinovou (31), zároveň však řeší drsný rozvod s manželkou Mariem (35), se kterou má syna Yanise. Karel Janeček (45) tak prožívá velmi šťastné i nepříjemné období zároveň a o své ženě pověděl dost nehezké věci. Je to pravda?

„To, co dnes zažívám v rámci rozvodu, bych dřív považoval na absurdní béčkové televizní drama. Až do nedávna bych nevěřil, čeho všeho může být schopna žena, natož žena, kterou jsem kdysi bláznivě miloval. Jsem smutný, že nyní nemohu svého syna svobodně vídat, ačkoliv k sobě máme velmi blízko a moc mi chybí. Dělám pro to vše, nicméně jeho matka systematicky narušuje naše setkání v Paříži a brání mi si ho vzít do Česka na prázdniny nebo za rodiči. Proto se velmi těším na soudní stání v září, kdy konečně dosáhnu svých rodičovských práv,“ řekl médiím dle idnes.cz slavný miliardář o Mariem, se kterou si myslel, že bude šťastný.

Šokující ultimátum

„To jsem chvíli skutečně byl. Avšak znal jsem ji tehdy pouze pár měsíců, vnímal jsem ji velmi zkresleně a viděl jsem v ní tu pravou. Zmýlil jsem se. Ohledně manželství bych rád vysvětlil jednu zásadní věc. Ženit jsem se s ní nechtěl, ale jakmile Mariem byla těhotná, dala mi ultimátum, že pokud si ji nevezmu, půjde na interrupci… Nelitoval jsem toho tehdy, velmi jsem se na dítě těšil a věřil v náš vztah. Vlastně nelituju doteď, protože mám úžasného syna. Až dnes si ale uvědomuji, jak silnou pozici Mariem poskytla role ‚právoplatné‘ manželky, navzdory tomu, jak sporný byl způsob, kterým toho dosáhla,“ sdělil Janeček.

Nemožná monogamie

„My jsme se na otevřenosti dohodli oba. Oba jsme měli příležitostné zálety. Já milenky, ona milence. Žít s Mariem v monogamním vztahu bych si nikdy nedovedl představit, ale snažil jsem se ze začátku udělat absolutní maximum pro její štěstí a spokojenost. Jeden z mnoha příkladů je třeba i to, že během těhotenství a nějakou dobu po jsem jí byl věrný… Udělal jsem hrubou chybu, že jsem si vybral bez prověření času a tedy špatně. Nyní se snažím o maximálně harmonické vztahy a hlavně stabilitu pro své děti. Mariem vždy bude mámou Yanise, a moc jí přeji, aby našla v životě štěstí a dokázala se stabilizovat,“ dodal.

 Karel Janeček a jeho Lilia: Hodně lásky, vnitřní rozvod a hurá na Kamčatku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
vemenozmojistary
10. 7. 2019 • 20:14

Když zkřížíš blbečka s psychopatem, vznikne zrzavej Janeček.

amej
10. 7. 2019 • 15:13

Jak píše autor ve své knize Čas psychopatů: psychopatem jsou mnohdy lidé, kteří jsou velmi profesně úspěšní a dokáží být okouzlující. Horší je podle autora pitomec. S tím nikdo nikdy nic nenadělá. Tady mám pocit, že se to nějak prolnulo u obou. Jaký šel, takovou potkal a ještě se tomu diví.

tarka
10. 7. 2019 • 12:48

Tak k tomuto, i přes jeho poměrně vysoký věk, totálně nezralému puberťákovi není co dodat. Kolik takových "přehmatů" s dalšími vyvolenými ještě bude.....naprostý ubožák.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.