Beckhamovi ve Versailles: Koupí si zámek králů? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Beckhamovi ve Versailles: Koupí si zámek králů?

2019 Pár oslavil výročí soukromou prohlídkou zámku ve Versailles.
2019 Pár oslavil výročí soukromou prohlídkou zámku ve Versailles. (Foto Profimedia.cz, Instagram)

Dne 4. července uplynulo 20 let od momentu, kdy si na irském hradu Luttrellstown řekli své »ano« David (44) a Victoria (45) Beckhamovi. A zdá se, že lásky je v jejich vztahu i po takové době stále dost.

Alespoň se tak oba chovají. Prostřednictvím sociálních sítí nezapomněli připomenout svůj svatební den, který se nesl v duchu luxusu – však za něj utratili mezi 14 až 23 miliony korun!
Jak David, tak i Victoria nasdíleli snímky ze svatby a přidali zamilované popisky. „Páni, 20 let. Podívej, co jsme vytvořili. Moc tě miluji,“ napsal David. „20 let. Moc tě miluji a posílám pusinky,“ doplnila Victoria.
S přáním se na sociálních sítích přidali i jejich ratolesti, synové Brooklyn (21), Romeo (16), Cruz (14). Teprve sedmiletá dcerka Harper nezůstala pozadu, rodičům nakreslila obrázek.


Samotný pár oslavil výročí soukromou prohlídkou zámku ve Versailles. A zdá se, že hlavně Victoria se do francouzské kulturní chlouby zamilovala. Jak na ni totiž práskl David, z Versailles byla tak okouzlená, že se svého chotě zeptala, zda by se tam nemohli přestěhovat...

Recept na šťastné manželství
Přestože to u Beckhamových bylo mnohdy jako na houpačce, i po dvaceti letech jsou stále spolu. A recept na úspěšný vztah nabízejí i ostatním. „Buďte trpěliví. Neříkejte něco, čeho byste mohli litovat. Podporujte toho druhého. A udržujte trochu tajemství,“ radí Victoria. „Vyjděte si spolu na rande každou středu,“ prozradil zase před lety její manžel David.

Přehlídka Victorie Beckham pro jaro/léto 2018:

Video se připravuje ...Přečtěte si
hyhpetr
9. 7. 2019 • 15:30

-------Najdeěte nahé ženy ve vašem městě zde : turl.ca/zeny

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.