Martin Hofmann: BOHATNE DÍKY MOSTU! Kšeft za milion? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 28. listopadu 2022

Svátek slaví René, zítra Zina

Martin Hofmann: BOHATNE DÍKY MOSTU! Kšeft za milion?

Luďana vídíme většinou s pivem v ruce.
Luďana vídíme většinou s pivem v ruce. (Foto Aha! – David Kundrát, Instagram.com, ČT)

Z Chanova rovnou do Londýna! Zatímco v seriálu Most! hraje nezaměstnaného Luďana, v běžném životě Martin Hofmann (40) získal milionový kšeft. Točí mezinárodní reklamu ve Velké Británii!

V minulém roce se mu nabídky jen hrnuly a tento rok bude pokračovat ve stejném tempu. I nadále můžeme herce vidět jako Jardu Hejla v seriálu Ulice i na divadelních prknech. Srdce diváků si ale získal díky komediálnímu seriálu Most!, který každé pondělí vysílá Česká televize. „Hraju trochu debila a to se všem líbí!“ říká představitel Luďana. Po dotočení rekordně sledovaného seriálu se ihned vrhnul na natáčení nové české komedie Ženy v běhu. Na její středeční premiéru se však kvůli pracovnímu vytížení nedostavil.


Luďan totiž nezaujal jen české obecenstvo, ale zabodoval i v zahraničí! Místo na premiéru v Lucerně tak letěl za kanál La Manche. „Opravdu si z vás nedělám legraci. Mám Martina omluvit z důvodu natáčení reklamy v Londýně,“ prohlásil Aleš Háma (45) při představování herců před plátnem a všichni jen udiveně hleděli. „Dokonce ji natáčí s Beckhamem, protože kdo jiný by s ním měl točit! Krásou jsou na stejné úrovni...“ zavtipkoval.


Informaci o tom, že Martin Hofmann skutečně točí reklamu v Londýně, deníku Aha! potvrdil PR manažer filmu Petr Slavík. „Ano, mám to od producenta Tomáše Hoffmana,“ odpověděl na dotaz. Sám herec se k tomu odmítl vyjádřit, ale včera na Instagramu sdílel fotografii z Londýna.

Milionový kšeft
Podle zjištění deníku Aha! si Martin Hofmann může natáčením reklamy v zahraničí přijít až na milion korun. „Výše honorářů se mohou pohybovat v desetitisících, statisících, ale i milionech korun. Částka se odvíjí i od toho, jak masivně bude kampaň probíhat,“ prozradil Daniel Horník z FILMZLICINCOMPANY. „Výdělek herce se skládá z vlastního honoráře za natáčecí den a honoráře za postoupení autorských práv v rámci dané reklamní kampaně na určitou dobu, místo a způsob užití,“ naznačil Horník, proč známé tváře dostávají za reklamu tolik peněz.

Trailer na seriál Most! České televize:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.