Smolař Beckham: Vyfasoval pokutu za ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Smolař Beckham: Vyfasoval pokutu za ...

David Beckham
David Beckham (profimedia.cz)

Předpisy jsou pro všechny. I pro takové celebrity, jako je bývalý fotbalový bůh David Beckham (44). Kvůli špatnému parkování vyfasoval pokutu!

Než si stačil bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace protáhnout tělo v londýnské posilovně, všiml si jeho ledabyle odstaveného landroveru strážník a nechal mu za stěračem »pozdrav« ve formě peněžitého trestu. Beckham lísteček sbalil bez mrknutí oka. Možná i proto, že s flastrem se letos nesetkal poprvé. Jelikož byl dvakrát přistižen při překročení rychlosti a pak ho ještě načapali s telefonem za volantem, přišel na půl roku o řidičák! Kromě toho musel zároveň vysolit pokutu ve výši asi 22 tisíc korun. To jsou pro něj ovšem drobné. Větší starosti mu zřejmě dělá módní firma jeho manželky Victorie (45), v níž už stačila za poslední roky utopit přes miliardu korun a kterou on musí dotovat.

David Backham: Násilí může děti navždy poznamenat.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.