Sláva si vybrala svou daň: Vinczeová přiznala pravdu o drogách | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Sláva si vybrala svou daň: Vinczeová přiznala pravdu o drogách

Adela Vinczeová (38, rozená Banášová)
Adela Vinczeová (38, rozená Banášová) (profimedia.cz)

Nejpopulárnější slovenská moderátorka Adela Vinczeová (38, rozená Banášová) , která sklízí velký úspěch i v Čechách byla kvůli vysokému pracovnímu vytížení v minulosti obviněna z užívání drog. Nyní se po letech rozhodla k tomuto nařčení vyjádřit.

Vinczeová, která je oblíbená nejen na Slovensku, ale také u nás v Čechách musela před třemi lety zmírnit tempo, a tak začala více zvažovat, na kterou nabídku kývne. V současné době Vinczeová údajně podle Blesku přijme dvě třetiny nabídek a jednu třetinu s díky odmítne. Navíc se také po dlouhých čtrnácti letech rozloučila s prací v rádiu.

Jelikož její pracovní tempo bylo doslova vražedné, začali někteří kritici přemýšlet nad tím, jak to vlastně zvládá. Na internetu se tak moderátorka mohla dočíst, že je nařčená z užívání drog. „Už od čtyř lidí jsem se dozvěděla, že mi někdo už čtyři roky prodává kokain. Bylo to dávno, když si lidi mysleli, že bych bez toho nezvládala tolik práce," vyjádřila se moderátorka podle Blesku pro server refresher.sk.

Moderátorka však drsné obvinění z užívání návykových látek odmítla. „Pravda je ale taková, že jsem nikdy kokain neměla. Mám zkušenosti jen s marihuanou, asi jako většina lidí v rámci pubertálních zážitků," svěřila se Vinczeová.

Na video s moderátorkou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Zyxr
1. 7. 2019 • 15:22

Ivoadler ty jsi gynekolog ?

nfgvyjnf@...
30. 6. 2019 • 10:06

Přejít na SpFling.com - skvělé seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít sex partnera!

ivoadler
29. 6. 2019 • 17:12

Ano, její pracovní tempo je vražedné. Když ona ta sláva je silnější než droga. Proto také nemůže zabřeznout!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.