Neštěstí Banášové: S manželem asi nikdy nebude mít děti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Neštěstí Banášové: S manželem asi nikdy nebude mít děti!

Banášová řeší s manželem vážný problém.
Banášová řeší s manželem vážný problém. (Karel Kopáč)

Už nevydržel poslouchat neustálé dotazy, kdy bude mít s manželkou Adelou Banášovou (37) dítě. Slovenský moderátor Viktor Vincze (26) se rozhodl jít s pravdou ven. A prokázal při tom značnou dávku odvahy – zveřejnil totiž svůj test plodnosti! 

Slovenská moderátorka je sice na špici, ale v soukromí zažívá jednu ránu za druhou. S bývalým partnerem, tanečníkem Peterem Modrovským (34), potratila v sedmém týdnu. Zkoušela i umělé oplodnění, bohužel bezúspěšně. Nyní se snaží otěhotnět s manželem Viktorem.

„Kdy budeme mít děti? Až budu mít sperma. Problém otěhotnění není problém žen. Je to problém párů. A častěji se to musí řešit na straně muže. Tohle je náš případ,“ šokuje Vincze svým prohlášením na sociální síti. „Jsem z generace, která nosí neustále telefon po kapsách. Nevím, kde je zakopaný pes, ale je to tak,“ tvrdí manžel Banášové v narážce na to, že elektromagnetické záření podle amerických vědců údajně zabíjí spermie.

Na doporučení lékařů se také snaží změnit životní styl a pevně doufá, že to zabere. „Zkouším všechno. Vyměnil jsem boxerky za šortky, jedl víc zinku, dělal častější procházky v práci... Úplně jsem přestal kouřit i pít,“ dodává Viktor.

Na video s Adelou Banášovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
mord
2. 12. 2017 • 20:04

Copak? Nadělala sis strachem do tepláků nulo že tě vykopnou z fitka i s kbelíkem nulo?

-bello-
2. 12. 2017 • 15:10

Na Slovači je tolik bezprizorných dětí, ať adoptuje Banášová něco z Luníku ( aspoň k něčemu bude dobrá, hlavně ať do Čech neleze, tady už jsou Slováky kvóty překročené ! )

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.