Rozchod Vondráčkové (38) a Plekance (35): PROKLETÍ 7 LET | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Rozchod Vondráčkové (38) a Plekance (35): PROKLETÍ 7 LET

Po sedmi letech je mezi nimi konec.
Po sedmi letech je mezi nimi konec. (Foto: herminapress.cz, Pavel Machan)

Pro jedny je šťastným číslem, druhým přináší do života smůlu. Po sedmi letech manželství sundala manželské okovy i Lucie Vondráčková (38), když její manžel, hokejista Tomáš Plekanec (35) oficiálně oznámil jejich rozchod. Sedmička se stala osudná i dalším slavným párům.

Dara Rolins a Patrik Vrbovský
(2011 až 2018)
Sedmiletý románek s divokým rozchodem mají za sebou slovenské hvězdy Dara Rolins (45) a Rytmus alias Patrik Vrbovský (41). Navenek měli všechno – lásku, peníze i vysněné bydlení. Letos v březnu ale Dara ohlásila rozchod. Prý kvůli nedostatku času. Chvíli na to ale poklidné porozchodové vody v bouři proměnil rapper, když se začal zamilovaně tulit k moderátorce Jasmině Alagič (29) a vykřikovat, že je jeho jedinou vyvolenou, s níž chce rodinu.  

Jakub Voráček a Nicole Warnecke
(2011 až 2018)
Slibně rozjel kariéru za oceánem a zdálo se, že v ní i zapustil kořeny s americkou přítelkyní Nicole Warnecke. Jenže puku poručíš, ale lásce ne. Hokejový útočník Philadelphia Flyers se dva roky tajně vídal s milenkou Markétou a Nicole podváděl, i když už čekala jejich syna Jakuba (1). Začátkem letošního roku dal Jakub Voráček (28) své utajené lásce definitivně přednost a rodinu opustil. Českou lásku už si začátkem dubna nastěhoval do USA.


Adela Banášová a Petr Modrovský
(2009 až 2016)
Působili jako velmi stabilní slovenský pár. Moderátorka Adela Banášová (37) se s tanečníkem Peterem Modrovským (34) také několik let snažila o miminko, a dokonce i potratila. Jejich vztah tak prošel několika těžkými zkouškami, což vedlo k několika rozchodům. Až po sedmi letech ale přišel ten definitivní, který vzešel z její hlavy. Tanečník byl jejím rozhodnutím překvapený a prohlašoval, že ji pořád miluje. Přesto ji ale neobměkčil.

Zdeněk Podhůrský a Ilona Andrejsková
(2008 až 2015)
Seznámili se na charitativní akci a od té doby byli spolu. Jenže časem se láska Zdeňka Podhůrského (59) a Ilony Andrejskové (31) postupně proměnila v přátelství, až se jednou vedle sebe probudili jako platoničtí kamarádi. Byl konec. Den před svátkem zamilovaných se herec se svou krásnou blondýnou rozešel.

Gabriela Partyšová a Josef Kokta
(2006 až 2013)
Brali se po dvou letech známosti ve francouzském Cannes. Svatba byla velkolepá, rozvod už daleko méně. Manželství po sedmi letech rozbila nevěra tehdy ještě movitého podnikatele. Moderátorka Snídaně s Novou to nerozdýchala a podala žádost o rozvod. Ze společného soužití jim kromě vzpomínek zbyl syn Kristián (11).

Roman Vojtek a Kristina Kloubková
(1996 až 2003)
Kritický sedmý rok nepřežil ani vztah herce Romana Vojtka (46) a bývalé tanečnice a současné moderátorky TV Nova Kristiny Kloubkové (41). Půvabná blondýnka byla Romanovou velkou láskou až do chvíle, než se přiblížilo jejich osmé výročí vztahu. Kristina mu místo dárku zlomila srdce, protože se zamilovala do zpěváka Alana Bastiena (47), kterého si později vzala.  Později přiznala, že chtěla mít s Romanem dítě, on se ale na založení rodiny vůbec necítil.

Lucie Bílá a Petr Kratochvíl
(1993 až 2000)
Dlouho to vypadalo, že našla muže svého života. Producent Petr Kratochvíl (67) byl o třináct let starší, což Slavici imponovalo a neměla problém ani s tím, že není rozvedený. V sedmém nebi se Lucie Bílá (52) ještě vznášela, když z jejich velké lásky vzešel jediný syn Filip (22). Ovšem jen do chvíle, než se jí nad ránem přiznal, že se zamiloval do Miss Československo 1992 Pavlíny Babůrkové (45).

Rozchod Vondráčkové s Plekancem: Láska jim páchala bolest!

Video se připravuje ...Přečtěte si
blankaflexi
9. 8. 2018 • 19:45

Já bych to nenazvala ,,kritických sedm let,, ale za vším je ta od pohledu MRCHA Šafářová !!! Přece jen je už starší ,,panna,, tak hledá kde se dá. ŠAFÁŘOVÁ !!!ŽE SE NESTYDÍŠ !! PRČIT SE S OTCEM DVOU KRÁSNÝCH DĚTÍ ! Plkanec-brzy přijdeš na to ,že sis posr.al život !!

jity
9. 8. 2018 • 12:27

Tak už je nechte na pokoji, oni si to musí sami vyřešit. Ještěže jsou ty jejich děti malé a nepřečtou si ty starosti jak novinářů, tak lidí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.