Noční můra Martiny Čechové: Konec londýnské idylky na dohled? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Noční můra Martiny Čechové: Konec londýnské idylky na dohled?

Manželé Čechovi
Manželé Čechovi (Profimedia.cz)

Manželka slavného fotbalového brankáře Petra Čecha (37) se snaží být manželovi stoprocentní oporou a v těžkých chvílích, které prožíval při potupném odsunu z fotbalového klubu Chealsea ho neváhala bránit zuby nehty. Jak přiznala v rozhovoru pro Magazín Dnes, jednoduché to pro ni ale rozhodně nebylo a není.

Když Petra přesunuli necitlivě na lavici náhradníka, těžce nesla, že se její muž trápí. I když se to nesnažil podle jejích slov vůbec dávat najevo. „I tehdy jsem si uvědomila, jak je mentálně silný. Proti své vůli a přesvědčení přijal fakt, že nechytá. Na druhou stranu se k němu Chealsea zachovala skvěle, když ho po sezoně nechala přistoupit k rivalovi z jednoho města,“ svěřila se manželka prvoligového brankáře, který bude nově hrát za Arsenal.

Přesto ale měli ze změny, která se odehrávala po dlouhých jedenácti letech, nervy. „Znervózňovala mě nejistota, že nevíte, co bude. A kde. Mně se nechtělo nic měnit. Děti byly zvyklé na školu, na kamarády, na Londýn. Byly šťastné. Že jsme se nemuseli stěhovat, a to byla další výhra. Nabídka z Arsenalu spadla z nebe,“ konstatuje s povděkem, že se jejich tíživá situace nakonec vyjasnila a prozatím jim stěhování odpadlo. Jenže teď, když Petr odehrál v Arsenalu poslední zápas kariéry a navíc jim hrozí brexit, je zase strach zpátky. 

„Nikdo moc neví, co bude. Pevně věřím, že budou platit podmínky slíbené před referendem. Občanům Evropské unie, kteří v Anglii žili před referendem, se řeklo, že budou moct zůstat. I přesto je ta situace nepříjemná a několik našich přátel z jiných států Unie se už v různých důvodů odstěhovalo," je si vědomá určitého rizika, že se přece jen budou muset odsunout, Martina Čechová.

 

 Přečtěte si
ivoadler
30. 5. 2019 • 17:12

Pokud skončí, pěkně to s nimi zamává. Ale musí taky zkusit něco z jiného soudku. Život není samé olalá.

dametodokupy
30. 5. 2019 • 14:29

No tak hold pujdou o dum dal no, takových je....Peněz mají na to dost.

mord
30. 5. 2019 • 11:40

Ty bys to šmudlo jistě dokázal lip

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.