Manželka Petra Čecha zakročila. Potupu své lásky nesnese! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Manželka Petra Čecha zakročila. Potupu své lásky nesnese!

Český pár Petr a Martina Čechovi
Český pár Petr a Martina Čechovi (Profimedia.cz)

Při svém muži Petru Čechovi (36) stojí jeho manželka Martina Čechová (36) příkladně v dobrém i ve zlém a dokonce za něj neváhá i vyrazit do boje.

Martině Čechové už připadala momentální situace jejího muže v londýnském klubu Arsenal tak ponižující a nedůstojná, že se rozhodla zakročit na vlastní pěst. Slavnému fotbalovému brankáři totiž v prestižním klubu končí v červnu smlouva, ale dosud se nikdo neobtěžoval přijít s novou nabídkou. Podle Blesku tak „big Pete“ stále netrpělivě vyčkává. Navíc si jakýsi trenérský přivandrovalec z Paříže Emery dovolil utrousit, že by mohl Čech v létě odejít.

To byla pro maminku Adélky (10) a Dominika (9) poslední kapka. Nejde prý tak ani o manželovu měsíční gáži, která činí 11,4 milionu, jako spíš o trošku úcty. Manželka Martina proto na sociální síti bojovně nahodila cifry, na které manžel v Arsenalu dosáhl, včetně padesáti vychytaných nul ve 129 zápasech. K tomu pak jen rozhořčeně dodala: „To mluví za všechno… pyšná.“

I když se sice podle Blesku  Petru Čechovi aktuální sezona příliš nepovedla, ve své ženě má očividně neústálý zdroj podpory a útěchy.

O svém postavení v Arsenalu se Petr Čech rozpovídal zde: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Slavka2
9. 1. 2019 • 17:50

To je dost, že jste to opravili. Napsat původně "hokejovému" brankáři, no to už bylo silný kafe

Slavka2
9. 1. 2019 • 12:21

Snad fotbalovému brankáři, ne? Kdo to zase píše nesmysly!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.