Petr Čech odhalil tajemství svých brankářských úspěchů a vydělaných peněz! Má mozek v bubnu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. ledna 2023

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Petr Čech odhalil tajemství svých brankářských úspěchů a vydělaných peněz! Má mozek v bubnu!

Bubny, paličky, činely. Této hudební aparatuře vděčí Čech za famózní kariéru. Co také Petr umí? Jazyky – zvládá konverzaci v angličtině, francouzštině, španělštině, ruštině, portugalštině, italštině a japonštině.
Bubny, paličky, činely. Této hudební aparatuře vděčí Čech za famózní kariéru. Co také Petr umí? Jazyky – zvládá konverzaci v angličtině, francouzštině, španělštině, ruštině, portugalštině, italštině a japonštině. (Foto Aha! – Karel Kopáč, Reuters, repro youtube.com )

Skutečné tajemství fenomenální slávy Petra Čecha (33) by neodhalilii Sherlock Holmes ani Jára Cimrman. Tak to musel udělat sám. Za famózními zákroky, za výdělkem přes miliardu korun, za jedenácti lety ve světové špičce a za 118 starty v českém nároďáku jsou obyčejné bubny a paličky!

 „Hra na bicí vás naučí používat všechny čtyři končetiny různými variantami. Musíte najít způsob, jak koordinovat pohyby, jak naprogramovat mozek i spolupráci očí s rukama, a to vám pomůže s koordinací i při fotbale,“ pravil »Čechíno«. „Díky bicím jsem lepší gólman,“ velebí svůj oblíbený nástroj všeuměl z Arsenalu. „Nikdy jsem nebral lekce, ale koupil jsem si digitální bicí soupravu, protože hudbu miluju a užívám si jí,“ vyznal se ze své lásky k muzicírování samouk Petr Čech.
A teď si představte, že by se na brankařinu dali Ringo Starr z Beatles a David Koller z Lucie. To by byl koncert mezi tyčemi...Autor:  nem

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.