Syn Davida Kollera a dcera Kamila Střihavky: Čekají trojčata? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Syn Davida Kollera a dcera Kamila Střihavky: Čekají trojčata?

Eva a Adam se stanou rodiči už za tři měsíce.
Eva a Adam se stanou rodiči už za tři měsíce. (Foto ara)

Tak to je gól! Syn Davida Kollera (58) a dcera Kamila Střihavky (54) čekají rodinu. Kamilova dcera Eva (29), která s Davidovým synem Adamem (32) žije už osm let, je v 6. měsíci těhotenství.

Šťastnou novinu potvrdila sama nastávající maminka. „Ano, je to pravda,“ prohlásila. Když následně dostala dotaz, jestli to bude hned napoprvé trojnásobný přírůstek, překvapivě pokývala hlavou. „Hm, ano,“ dodala tajuplně. Jestli šlo o vtip, nebo měla pravdu, se ukáže za tři měsíce.

Kamil to oplakal
To, že je Eva v jiném stavu, její táta Kamil oplakal. „Ten je samozřejmě šťastnej," dodala absolventka Literární akademie, která zkoušela štěstí i v České Miss.

V tichu zmizeli
Střihavka ani Koller zatím šťastnou novinu nekomentovali. A podle informací Top Staru zpracovávají i další novinku. Eva s Adamem v tichosti odjeli zahraničí, kde by se měli účasti rodičů vzít. Přečtěte si
elenitara@...
14. 4. 2019 • 21:12

Mínus 20 kg za dva týdny! Bříško zmizí bez poškození zdraví! Potřebujete >>>> www.SlimExtrem.com

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.