Anička Polívková: Kdo si ji odvedl domů? SOUTĚŽIL O GAYE ROKU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Anička Polívková: Kdo si ji odvedl domů? SOUTĚŽIL O GAYE ROKU!

Anička Polívková
Anička Polívková (Foto Aha! – Pavel Machan, ara)

Vyměnila tanečníka Michala Kurtiše (33) za jiného? Po večírku Českých lvů si pro Aničku Polívkovou (40) nepřijel její oficiální přítel, ale mladý fešák, kterému se hned vrhla kolem krku. Podle informací deníku Aha! je novým mužem po boku herečky Jiří Matoušek (27). Bojoval o titul nejhezčího homosexuála i Muže roku 2012!

O sexy odvoz se Polívkové se postaral o 13 let mladší Jiří Matoušek. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nedošlo na něžné dotyky a objímání u hereččina auta a pak si ji neodvedl do svého bytu na pražských Vinohradech. „Jirka je herec a umělec. Často hraje v různých představeních, tam se také asi s Aničkou seznámil,“ svěřil deníku Aha! kamarád Matouška, který byl hned ve dvou soutěžích krásy.

Ve volbě o nejsympatičtějšího homosexuála roku 2011 se umístil na druhém místě. „V té době se tam hlásili nejen gayové, ale i bisexuálové a muži, co s touto komunitou sympatizují,“ vysvětlil Jirkův kamarád s tím, že se mladý herec jako homosexuál před kamarády neprofiluje. Jen o rok později byl v soutěži Muž roku 2012, kde na stupně vítězů nedosáhl.
Do uzávěrky se nikoho z tohoto záhadného trojúhelníku nepodařilo zkontaktovat.

Anna Polívková na Českém lvu:Přečtěte si
ivoadler
26. 3. 2019 • 10:50

Ta Anička je celej táta. Jestlipak taky tolik chlastá.

adam.jacques
26. 3. 2019 • 09:07

Chudák kluk! Myslel si, že sbalil starýho Bolka a ona to byla jeho dcéra

dixi10@...
26. 3. 2019 • 09:00

Viděla jsem Českého Lva, opět potvrdila jak je mimo. Nominaci nedostala, protože neumí hrát. Patří do dětského divadla, Varieté ale né do filmu. Kurtiše udolala na prachy a zvučný jméno...každý ví, že mu poskytla solidní zázemí (byt) a vstupenku na divadelní prkna a do společnosti. Kurtiš na jejich vztahu těžil jak mohl, ten bude taky dobře vykutálenej, před tím nabouchal dceru zpěváka K. Černocha. Pochybuji, že na ní někdo vleze dobrovolně, spíše z vypočítavosti. Chlapi jí mají pro zábavu dokud ještě má, co nabídnout. Je už tak trapné, že se tahá se zajíčky a hraje si vedle nich na dvacetiletou. A, že na ní letí buzny?, tak tomu se opravdu nemůže nikdo divit

babapsi
26. 3. 2019 • 08:46

On gay muž,ona hrála muže,oblečena za panáka,odešli spolu,ale v postelli klasika - baba s chlapem ! tak to je s tou homosexualitou,která otevírá dveře k rolím a penízkům ! vše podvod jako láska a pravda a další podvody !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.