Hvězda SuperStar v slzách: Smrt syna po porodu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Hvězda SuperStar v slzách: Smrt syna po porodu

Naďa Valová má stále oči pro pláč.
Naďa Valová má stále oči pro pláč. (Foto Aha! - David Kundrát)

Už léta je chráněnkou textaře Michala Horáčka (66) a její poslední desku produkuje Bára Basiková (56). Zpěvačka Naďa Válová (39), která v roce 2005 soutěžila v SuperStar v sobě drží obrovskou bolest a jen zpěv ji drží nad vodou. 

Válová neměla lehký život a bohužel ji dál stíhá jedno neštěstí za druhým. „Zemřel mi syn hned po porodu. Před rokem a půl. Nikdy se s tím nedá vyrovnat, vždycky vám bude chybět,“ popisuje nejhorší okamžiky.

„A tím, že mu nebylo devět měsíců, tak se to nebere jako hotové dítě a nedovolí pohřeb. V tu chvíli se nemáte jak s tím rozloučit, jak to uzavřít, jak to ukončit, takže to pořád žije,“ svěřila se zpěvačka, která je matkou dvanáctiletého syna Míši.

Deska s Horáčkem

Textař Michal Horáček si Naďu Válovou vyhlédl právě v pěvecké soutěži a od té doby spolu pracují. „Je jedinečná. Byla na Hapkových deskách a na všech velkých věcech, co jsem dělal. Ale dosud neměla svoji desku, až teď se to změnilo,“ prozradil TopStaru Horáček, který jí na CD napsal všechny texty. Producentkou alba se stala Bára Basiková. Zpěvačky už mají za sebou několik společných vystoupení a Bára je z hlasu Nadi unešená.

 Basiková na Soundtrack Poděbrady: Některé skladby bych autorům hodila na hlavu

Video se připravuje ...Přečtěte si
ddpetr33
22. 3. 2019 • 11:51

--Najděte nahe_zeny ve vašem městě zde : Muz.So/Zeny

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.