Alice Bendová šokuje: Svlékla se Leošovi za dva tisíce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Alice Bendová šokuje: Svlékla se Leošovi za dva tisíce!

Alice Bendová
Alice Bendová (Aha! Karel Kopáč)

Vytáhl peněženku, podal jí schroustané bankovky a ona mu rozevřela osušku. Erotikou nabitá scéna v seriálu Alici Bendovou (45) nejdřív děsila, pak si ji ale s Leošem Nohou (50) užila. Na to, co viděl, dlouho nezapomene.

Při tomhle natáčení byla snad častěji v rouše Evině než oblečená. Po peprných scénách v posteli s Martinem Dejdarem (53) musela herečka zase předvést striptýzek před svým seriálovým domem. „Nemohla by sis sundat tu osušku, když je Franta ve sprše?“ odříkal Leoš alias šišlavý Áda z Okresního přeboru a pohotově vylovil v peněžence bankovky v hodnotě dva tisíce korun.

„Tak ale jenom na chvilku. Stačí?“ odvětila mu Bendová podle scénáře, u kterého se zpočátku dost červenala. „Nejdřív jsem se toho bála, ale hrát s Leošem je koncert. On nehraje, on tam prostě je. Myslím si, že jsme si to užili,“ svěřila se Aha! svůdnice. Aby pro ně ožehavá scéna nebyla tak trapná, zlehčila ji herečka vtípkem.

„Udělali jsme na Leoše takovou nachytávku. Pod osuškou jsem měla mít jen kalhotky a podprsenku bez ramínek. Na ni mi holky kostymérky nalepily smajlíky. Když jsem to na něj vybalila, smáli jsme se jako k*ávy. Já ho miluju,“ vylíčila Aha!. Další díl na TV Nova uvidíte už dnes večer od 20.20 hodin.

 Alice Bendová v novém seriálu Kameňák zazáří. Je manželkou Chucka Norrise!

Video se připravuje ...Přečtěte si
lissssssii...@...
8. 3. 2019 • 18:08

Unavený z neustálých pokusů o zhubnutí? Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi > > > > www.Takeslim.Com

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.