Předstřel Oscarů: Ceny BAFTA. V boji Lady Gaga i Rami Malek! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Předstřel Oscarů: Ceny BAFTA. V boji Lady Gaga i Rami Malek!

Z filmu Bohemian Rhapsody.
Z filmu Bohemian Rhapsody. (Martin Přibyl, fi lm Bohemian Rhapsody)

Filmové ceny BAFTA od Bristké akademie často fungují, jako jakási předpověď toho, co přijde na amerických Oscarech – Cenu si odnesl Rami Malek (37) a za hudbu i Lady Gaga (32)…. V Česku oblíbený film Bohemian Rhapsody ale odešel s prázdnou!

Podle všeho filmoví kritici preferují »umělecké« drama Roma od mexického režiséra, Alfonsa Cuaróna (57). Právě ten si z Londýna odnesl cenu za nejlepší snímek. Za výkon v roli Freddieho Mercuryho (†45) si pak cenu BAFTA vybojoval Rami Malek (37). Bohemian Rhapsody ale nic! Je dost možné, že si pak Malek, spíše jako takovou »cenu útěchy« za režiséra filmu, odnese i Oscara. Podle všeho totiž nemá po obvinění ze sexuálního zneužívání režisér Bryan Singer (53, Bohemian Rhapsody) na jakoukoliv cenu šanci. Klání o nejlepší snímek na Oscarech tak asi proběhne mezi černobílým filmem Roma a podobně opěvovaným hitem Favoritka…  

 Herec Rami Malek skvěle vystihl Freddieho Mercuryho vystoupení na koncertě Live Aid

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.