Martin Preiss (46): Zoufale shání práci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Martin Preiss (46): Zoufale shání práci!

Po návratu z léčebny se změnil a nervy si obalil tukem.
Po návratu z léčebny se změnil a nervy si obalil tukem. (Foto Aha! – Instagram.com)

Deprese tlumil alkoholem a prášky na spaní. Až Martin Preiss (46) před 3 lety skončil na psychiatrii. Nejvíc ho trýznily pocity, že je neúspěšný a nemá tolik peněz. Teď by syn Viktora Preisse (71) rád pracoval, nabídky se mu ale opět vyhýbají. 

Právě pocit, že se mu v branži tolik nedaří, u něj spustil nebezpečný kolotoč závislostí. Chlast a prášky na spaní. Manželka Martina (43) mu jeho pití samozřejmě vyčítala a často se kvůli tomu hádali. Až jedna taková ostrá výměna názorů málem skončila sebevraždou. Po propuštění z protialkoholní léčebny se Preissův syn tak radši držel v ústraní a sbíral síly na řešení svých problémů. Teď je sice Martin konečně v lepší psychické formě, zase ale čelí neochotně režisérů ho obsazovat.

„Když dostaneš pod stromeček knížku, ale práci ti nikdo nedá,“ postěžoval si na sociální síti kamarádům. A místo biflování scénářů čerpá sílu na horách. „Taky bych se toulal, kdybych měl hovno co na práci,“ rýpl si do něj jeden z kamarádů. „Vydrž, všechno bude,“ dodává mu sílu naopak druhý.  Naposledy se před dvěma roky mihl v pokračování seriálu Doktorka Kellerová, kde si zahrál epizodní roli. 

 Preiss na psychiatrii kvůli sebevraždě! A Miss bouraly!Přečtěte si
Zombie
12. 2. 2019 • 09:27

No Jo, když si panáček myslí, že jak má rodiče herce, že on bude taky hérečka. Nic nedělat, ploutvičky do leva to by se líbilo každému. Tady nabírají do Kauflandu. Může brnknout.

oldedek
5. 2. 2019 • 14:00

"Martin Preiss (46): Zoufale shání práci!..." Nó když už tak zoufale, tak ať přijde - dám mu denně stovku, když mi uklidí před barákem sníh ...

aveneta
5. 2. 2019 • 11:24

fortun...souhlasím s Vámi, že po otci rozhodně talent nezdědil, ale že by on šel tzv. makat rukama....??? To ani náhodou, to raději bude marodit s psychickými problémy dávat to za peníz do médií jak chudák trpí.... on, že by šel růčo makat je asi tak pravděpodobné, jako já že budu 20 letá manekýna 90-60-90

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.