Plastický chirurg Měšťák u Jílkové: Drsný ortel nad Barbie Jiráčkovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Plastický chirurg Měšťák u Jílkové: Drsný ortel nad Barbie Jiráčkovou!

Měšťák považuje Jiráčkové chování za nenormální! Jiráčková na snímku vpravo.
Měšťák považuje Jiráčkové chování za nenormální! Jiráčková na snímku vpravo. (Česká televize)

Osmnáctiletá modelka známá ve vodách českého showbyznysu coby první česká Barbie si to řádně slízla. V pořadu o plastických operacích si ji totiž vzal na mušku jeden z největších odborníků v tomto oboru u nás. 

„Tady se to točí jen kolem extravagance, já uznávám jenom přirozenost. Vy jste jedna z mála, říká se tomu dysmorfofobie. To je obava z vlastní ošklivosti. To mají ženy, které ztratí třeba prs a najednou jsou to mladý ženy, a my ho rekonstrujeme. Tam je to jasný. Pak jsou to normální lidi, kteří nic neztratili a pořád chtějí zdokonalovat. Nezlobte se na mě. Pětačtyřicet let to dělám a vím, kde je norma. Když je to norma, která je běžná, tak je to normální. Když je to jako vy, tak to normální není!" obul se docent Jan Měšťák do Gábi Barbie Jiráčkové,

Vyplastikovaná dívka totiž zasedla v publiku právě odvysílaného dílu pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Známý plastický chirurg přitom v podobných příípadech nevyloučil ani odbornou pomoc psychiatra! A co na to naše kráska? „Já se sama beru jako umělecký projekt," hájí dál své drastické počínání s vlastním tělem Gabriela Jiráčková, která si už nyní plánuje odebrání čtyř žeber. Přečtěte si
soltero1
13. 10. 2018 • 21:31

Slecna Jirackova potrebuje odbornou pomoc a to pomoc psychiatra! Tohle opravdu neni normalni. A ti plasticti chirurgove, kteri misto toho, aby ji doporucili psychiatra, tak ji radeji operuji, by meli vratit diplomy!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.