Sexbomba Alice Bendová: Prchá z Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Sexbomba Alice Bendová: Prchá z Česka!

Alice Bendová.
Alice Bendová. (Foto scom, archiv Alice Bendové a archiv Blesku)

Herečka a moderátorka Alice Bendová (44) si pořídila vlastní apartmán na krásném ostrově Tenerife. Apartmán se dvěma ložnicemi a výhledem na oceán si Bendová s rodinou užívala již nespočetkrát, přesto se chystá ještě letos opustit Česko a prchnout opět za teplem.

„Byli jsme tam asi už patnáctkrát, a letos v létě dokonce celý měsíc. Ale ani za tu dobu jsme ho nestačili projet, a tak si na podzim ještě zopakujeme. Ale už jenom na pár dní,“ svěřila se Bendová týdeníku Sedmička.

Současní luxusního apartmánu je také bazén, kulečník a ping-pong o který se Bendová dělí s dalšími majiteli či podnájemníky. Celá rodina si tak kromě slunce může užívat i sportu. A právě díky sportu patří Bendové právem označení sexbomba. „Snažím se běhat čtyřikrát týden, když to časově nevychází, tak minimálně dvakrát,“ řekla Bendová týdeníku Sedmička.

Sportu se nevěnuje pouze Bendová, zbytek rodiny to má prý podobně. „Jedenáctiletý Vašík hraje florbal a ještě se věnuje parkuru. Sportuje kolem deseti hodin týdně, stejně jako osmiletá Alička, která dělá gymnatisku. Přítel jezdí pravidelně na kole a s ním o víkendech celá naše rodina,“ svěřila se herečka týdeníku Sedmička.

Herečka si však nepotrpí pouze na sport, při nakupování si dává záležet na výběru kvalitních potravin. „V obchodech brousím po zdravých potravinách a mám radost, když objevím něco nového. Vyhledávám potraviny, které obsahují co nejméně složek, což je mnohdy dost složité,“ svěřila se Bendová týdeníku Sedmička.

 Alice Bendová: V zoufalství řvu, koušu si nehty a rvu si záděrky do krve.

Video se připravuje ...Přečtěte si
zadnice
28. 10. 2018 • 10:42

Jaká SEXBOMBA???

vigela
28. 10. 2018 • 09:52

Ona je sexbomba? No, jen ať prchá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.