Slavnostní zahájení MFF KV 2018: Za málo peněz hodně muziky! Obnošené šaty a oblečení ze sekáče | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Slavnostní zahájení MFF KV 2018: Za málo peněz hodně muziky! Obnošené šaty a oblečení ze sekáče

I na červeném koberci se šetřilo!
I na červeném koberci se šetřilo! (Foto Aha!: Martin Hykl, David Kundrát, Jan Tůma)

Přišla doba šetření. A to i na červeném koberci před hotelem Thermal na slavnostním zahájení letošního 53. karlovarského festivalu. Herečka Jana Plodková (36) se vykašlala na diamanty, topmodelka Daniela Peštová (47) vytáhla ze skříně staré šaty a herečka Tereza Voříšková (29)? Ta si oblékla model ze sekáče, za který zaplatila pouhých 362 korun!

Herečka Tereza Voříšková (29)
„Sako je ze sekáče za 362 korun. Chtěli jsme ukázat, že věci nemusí být vždy nový nebo strašně drahý,“ šokovala herečka svým modelem, který vůbec nepůsobil levně. A nedala si příliš práci ani s účesem. Vlasy jen sepnula a ozdobila obyčejnými sponkami.

Festivalový prezident Jiří Bartoška (71)
Stačilo málo a na červeném koberci se stal trapas. Bartoška se zachytil knoflíkem za šaty své manželky od návrhářky Liběny Rochové. Naštěstí je neporušil! Andrea Bartošková (65) je ale ráda za každou společnou chvilku s ním. „Je vzácnost, když se potkáme ráno a večer,“ řekla deníku Aha!.

Misska Kateřina Sokolová (29)
Miss ČR 2007 přijela v doprovodu sestry a Marka Ebena (60). „Je mi velkou ctí, že má nadace může být součástí takové akce, jako je festival. Proto se ve Varech zdržím do pondělka, ale vrátím se sem zase na dvě pracovní akce,“ svěřila modelka.Herečka Jana Plodková (36)
Bývalá hvězda StarDance přišla bez partnera i bez šperků! Doprovod jí dělali kolega z Divadla Na zábradlí Jakub Žáček (43) se svým partnerem, scénografem Markem Cpinem (39). „Šaty jsou samy o sobě šperkem,“ řekla herečka. Její partner Filip Žilka (41) jel raději s dětmi a kamarády na chalupu do Krkonoš.

Herečka Jitka Schneiderová (45)
Další tanečnice ze StarDance byla jednou z mála žen zahalených do luxusu. „Mám na sobě půjčené šaty značky Tom, šperky Bulgari a kabelka Bottega Veneta. Boty a prádlo jsou ale moje,“ přiznala těsně před slavnostním zahájením.

Herečka Aňa Geislerová (42)
Hvězda stříbrného plátna, která je na festivalu jako doma, se zahalila do diamantového třpytu šperků značky Cartier. Zářit ve Varech s nimi ale dlouho nebude. „Budu tu asi do neděle,“ prozradila Aha! herečka.

Herečka Alena Mihulová (53)
Držitelka Českého lva za film Domácí péče se chystala do Varů na poslední chvíli. „Šaty mi dělali těsně před festivalem sourozenci Ponerovi. Byli rychle ušité na jednu zkoušku,“ prozradila o modelu, který sladila s brýlemi.

Topmodelka Daniela Peštová (47)
Ani partnerka zpěváka Pavola Habery (56) se kvůli červenému koberci neplácla přes kapsu. Její sněhobílý model byl sice originální, ale nebyl z žádné nové kolekce světového návrháře. „Jsou z mé skříně, chtěla jsem je vynést, protože nejsou černé. Ty jsem měla loni,“ připomněla.

Hollywoodský třpyt
Hlavní hvězdou červeného koberce byl Tim Robbins (59). Oscarový herec a hvězda filmu Útěk z věznice Shawshank měl dokonale padnoucí smoking a nádherný doprovod v podobě partnerky Ioanny Gratiely Brancusi. Na zahajovacím večeru věnovaném zesnulému režisérovi Miloši Formanovi (†86) převzal Křišťálový globus za mimořádný přínos světové kinematografii.Přečtěte si
pelagie
1. 7. 2018 • 09:26

dcera Mihlové....to je neštěstí

smeagol
30. 6. 2018 • 18:17

Koukala jsem, jak je pri zivem prenosu oskliva ta nase ceska Barbie. Na fotkach jeste ujde, ale nazivo ma priserne udelanou pusu a pod ni osklive zuby, ktere jakoby tam ani nepatrily. Balony nekomentuju, jeji volba, kdyz je s nimi stastna...

Platenik
30. 6. 2018 • 13:11

Přehlídka darmoužroutů...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.