Miliardář zpět u bývalky: Tohle mu Partyška dát nemohla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Miliardář zpět u bývalky: Tohle mu Partyška dát nemohla

Daniel Farnbauer je už minulost...
Daniel Farnbauer je už minulost... (Foto Aha! – Martin Sekanina, ara)

Krach druhého manželství sympatické moderátorky má podle všeho jasnou příčinu. Zdroj z okolí movitého podnikatele, který se měl vrátit k matce svých dvou dětí, to popisuje více než-li jasně!

„Vztah Gábiny a Daniela nemohl vydržet z logiky věci. Daniel byl od své exmanželky zvyklý, že se žena stará o domácnost a vytváří domov. Vaří, uklízí a svůj život obětuje dětem. Právě tato kritéria Gábina nesplňovala,“ rozpovídal se dobře informovaný zdroj z okolí Daniela Farnbauera na webu Expres.cz. 

A o jeho čtyřicetileté exmanželce Gábině Partyšové na témže místě dodal:  „Daniel je pracovně velmi vytížený a myslel si, že se mu Gábina přizpůsobí. Ta se ale hnala za dávno zašlou slávou. Pokud mluvili o dítěti, tak jenom kvůli tomu, že si ona myslela, že jim to zachrání vztah...“Přečtěte si
akublender
13. 6. 2018 • 21:50

Partyšová je přesně typ ženské, kterou nechceš - hloupá, neschopná, v posteli nulová a vzhledově vychrtlá tuctovka s celulitidou.

Labello
13. 6. 2018 • 19:12

Divím se, že ho manželka vzala zpět! Snad má taky nějakou hrdost, když ji opustil kvůli Partyšové... teď mu zas s láskou bude vyvařovat, prát, žehlit... proč některé ženy neumí žít bez chlapa? Peníze jí určitě nechyběly, věřím, že exmanžel se o svou rodinu, od které odešel, po téhle stránce postaral.

DWEI
13. 6. 2018 • 17:53

Miloš Kopřiva - též jsem viděla pořad, kde se G. Partyšové ptali na základní historické a i jiné otázky - nedokázala odpovědět ani na jednu. Fakt jsme čubrněli, jak je hloupá

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.