Hvězda Četnických humoresek bojuje o život: Policie dopadla útočníka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 7. prosince 2023

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Hvězda Četnických humoresek bojuje o život: Policie dopadla útočníka

Za herce se teď modlí všichni kolegové.
Za herce se teď modlí všichni kolegové. (Foto Aha! – Zdeněk Matyáš, ara)

Prokletí Četnických humoresek nekončí. Krátce poté, co zemřel herec Pavel Kunert (†88) alias hospodský Vlasák, další z herců svádí boj o život! Na Jána Sedala (70), který představoval tuláka v epizodě Ferda mravenec, zaútočil na ulici 32letý muž. Herec skončil v umělém spánku!

Sedal, známý také ze seriálů Vzteklina, Já, Mattoni, Svět pod hlavou či filmu Dědictví, prodělal dvě operace a leží ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně.


Psychouš a pako
K napadení došlo v sobotu nad ránem před jeho oblíbeným nonstopem v Dvořákově ulici v centru Brna. „Dal si tady nějaké to pivo, pokecali jsme. Občas si trochu rýpl, ale jinak pohodový pán “ svěřila deníku Aha! barmanka. Krátce po sedmé hodině Sedal požádal na chodníku jiného návštěvníka o cigaretu. Ten zareagoval zcela nepochopitelně. „Úplně nesmyslně ho udeřil. Je to psychouš, pako,“ pokračovala dál svěkdyně incidentu.


Policie už ho má
Herec útok nečekal, po dalších úderech skončil ve vážném stavu na chodníku. Útočník (32) z místa odešel, aniž by se zajímal o stav vážně zraněného herce. Mezitím přijela městská policie, která se okamžitě vydala po jeho stopách. „Muže, který měl po předchozí slovní rozepři útočit, strážníci zadrželi. Putoval do vazby, vyšetřujeme jej pro těžké ublížení na zdraví,“ řekla policejní mluvčí Andrea Cejnková.


Kamarádi mu drží palce
Sedalovi přátelé a kolegové jsou v šoku. „Nechápu to, nerozumím tomu, co se stalo. Držím mu palce, aby se z toho dostal,“ řekl Aha! brněnský kavárník Roman Švanda.

Na video s Ján Sedal se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.