Smrt svůdníka a gaunera ze seriálu Ulice: Proč ho nechali zemřít | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Smrt svůdníka a gaunera ze seriálu Ulice: Proč ho nechali zemřít

Robert a Adriana
Robert a Adriana (TV Nova)

Konec spekulacím o tom, kdo příští týden zemře z rodiny Peškových v čele s Rudolfem Hrušínským ml. (71). Na tragické smrti Vuka Čelebiće (30) alias Roberta Bláhy se podepíše jeho seriálová manželka Šárka Vaculíková (31). Největší svůdník a gauner v seriálu Ulice doplatí na své zálety!

Už příští týden do děje seriálu naposledy promluví jedna z klíčových postav. Její smrt naplní rčení o božích mlýnech. Přijde si totiž pro Roberta. Jeho život vyhasne v autě po zběsilé jízdě a smrtícím nárazu. Z Ulice tak zmizí padouch, který chce připravit rodinu Peškových o střechu nad hlavou a kvůli němuž skončila neprávem za mřížemi starostka Světlana.„Já pořád hraju záporné role, i v divadle, a dělám to rád. Tohle je asi největší svině, kterou jsem kdy hrál, a to jsem hrál i Jaga v Othelovi,“ přiznává  Čelebić. „Robert je proutník, to je pro mě protiúkol, osobní zkušenost s tím nemám. Ale nemám problém to zahrát!“ dodal představitel Roberta, který má rád ženy a ještě raději jejich peníze.

Natáčení tragické nehody bylo náročné nejen pro Vuka, ale i Šárku. Pro tu hlavně psychicky. „Bylo to těžký. Připravit se na to dá tím způsobem, že se snažíš co nejvíc si představit, že se to děje tobě,“ prozradila představitelka Adriany ještě se slzami v očích.

Těmhle pěti zamotal hlavu a doplatil na to!

Svedená: Světlana Nyklová
Herečka: Tereza Bebarová (42)
Typ vztahu: pracovní
Úspěšnost: 50 % (pracovně si ji získal, pokus o milenecký poměr mu nevyšel)
Jak jí ublížil: Dostal ji za mříže!
Robert se v Ulici poprvé objevil v únoru 2017, kdy se ucházel o pozici tiskového mluvčího starostky Světlany Nyklové. Svým suverénním projevem získal nejen práci, ale i její náklonnost. Tehdy Světlana netušila, jakého hada si bude hřát na prsou. Robert byl vždy velmi ambiciózní a den za dnem se po Světlaniných zádech šplhal výš. V touze po moci a penězích ji podvedl, podstrčil jí nevýhodnou smlouvu na rekonstrukci školky a na začátku letošního roku dostal za mříže.


Svedená: Vendula Maříková
Herečka:  Anežka Rusevová (31)
Typ vztahu: platonická láska
Úspěšnost: 75 % (zamilovala se do něj, před sexem couvnul)
Jak jí ublížil: Ponížil ji!
Hlavu zamotal nejprve Vendule Maříkové. Velmi rychle pochopil, že se do něj zamilovala a že on by se jejím prostřednictvím mohl vetřít do přízně Světlany.

Svedená: Denisa Mastná
Herečka: Stanislava Jachnická (52)
Typ vztahu: milenecký
Úspěšnost: 90 % (dostal ji tam, kam potřeboval, opustila ho, v té době už ji ale nepotřeboval)
Jak jí ublížil: Vyměnil ji za mladší!
Brzy pochopil, že cesta za lepší pozicí na radnici by mohla vést přes Světlaninu kamarádku a sekretářku Denisu Mastnou. Vztah s ní si užíval, Denisa je zkušená žena. Jí imponovalo, že se líbí mladému muži, jemu vyhovovalo, že mu na radnici umetá cestičku. Poměr s ním Denisa ukončila, když se Robert oženil s Adrianou.

Svedená: Adriana Pešková
Herečka: Šárka Vaculíková (31)
Typ vztahu: manželství
Úspěšnost: 100 %
Jak jí ublížil: Podvedl ji!
Sbalit dědičku činžáku a tím pádem i milionářku mu moc práce nedalo. Ve vztahu s ní ale Robert dokázal mnohem víc. S Adrianou manipuloval od první chvíle, přemluvil ji ke sňatku i prodeji části dědečkova domu. Po jeho smrti vyplavou na povrch další jeho podvody, o kterých Adriana zatím nemá ani tušení. Stejně jako dodnes nevěřila, že muž, kterého nadevše miluje a kvůli němuž se rozhádala se svou rodinou, má milenku Áju.

Svedená: Ája Holoubková
Herečka: Barbora Mudrová (27)
Typ vztahu: milenecký
Úspěšnost: 100 %
Jak jí ublížil: Svou smrtí!
 Robert vydával Áju před Adrianou a její rodinou za svou sestřenici. Dnes večer ale spadne klec - Adriana je odhalí! Žárlivou scénu v restauraci Ája přejde smíchem - je totiž Robertovi v lecčems podobná. Jsou si vzájemně povyražením, v jejich vztahu nejde o víc než o sex a peníze.

Tento týden v Ulici: Zemětřesení u Adriany a Roberta, Marcelin kolaps!

Video se připravuje ...Přečtěte si
j.p.toman
27. 4. 2018 • 09:04

"Smrt svůdníka a gaunera ze seriálu Ulice: Proč ho nechali zemřít" Nikde v textu pana redaktora nevidím, proč ho tedy nechali zemřít !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.