Tragédie Nálepkové: SMRT táty jejího vnoučátka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 23. května 2022

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Tragédie Nálepkové: SMRT táty jejího vnoučátka

Pepina si v pražském kostele Nejsvětějšího Salvátora vzala za muže Michala Vaška, s nímž čeká dítě.
Pepina si v pražském kostele Nejsvětějšího Salvátora vzala za muže Michala Vaška, s nímž čeká dítě. (Blesk - Martin Hurda)

Před pěti lety měli okázalý obřad v kostele sv. Salvatora. Svatbu tehdy už těhotné dcery Josefiny (28) a Michala Vaška (45) ale za zetě platil táta Michal Nesvadba (60). Ženich, který jezdil luxusním fárem, do kapsy nesáhl. Předevčírem se v Ostravě oběsil.

K zoufalému činu ho nejspíš přiměly obří dluhy, které ho pronásledovaly už několik let. Na konci minulého týdne ho kamarádi nemohli sehnat. Sáhl si na život. Michal Vaško měl v ostravské Stodolní ulici bar a vedle toho působil jako dýdžej. Peníze se ho ale nedržely. Nosil pouze značkové věci, měl drahá auta a nic pro něj nebyl problém. „Michal hrozně lhal. Dělal ze sebe bohatého podnikatele, ale přitom měl dluhy, které stále narůstaly,“ řekl Aha! jeden z blízkých spolupracovníků.

 

„Pořád jen sliboval a skutek utek,“ dodal dobře obeznámený zdroj. Michal částečně oklamal i matku Pepiny herečku a zpěvačku Světlanu Nálepkovou, která sebevraždu bývalého zetě serveru expres.cz potvrdila. Nebyla tenkrát z jejich svazku nadšená, ale nakonec dceři vyhověla a snažila se uvěřit, že jediné dítě bude vzdor jejím pochybám šťastné. Manželství ale vydrželo jen něco málo přes rok. Josefina se rozvedla a pak vychovávala jejich syna Michala sama.Přečtěte si
-bello-
16. 4. 2018 • 23:23

dluhy v manželství nedělal?Jestli jo, tak je Pepina za něj musí zaplatit, ne ? Nálepková dlužila hodně jedné naší známé.Ta to z ní nikdy nedostala

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.