Janečkova Lilia prozradila původní plán! Jestli to Karel i splní, se teprve ukáže | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. června 2023

Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Janečkova Lilia prozradila původní plán! Jestli to Karel i splní, se teprve ukáže

Lilia prozradila, jaká byla jejich původní domluva s Karlem.
Lilia prozradila, jaká byla jejich původní domluva s Karlem. (Foto: Profimedia.cz, Facebook)

Než se Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinová poznali, měli za sebou oba několik souběžných vztahů. Přestože oba dva byli ve spokojeném manželském svazku, rozhořel se mezi nimi hluboký cit. Plod jejich lásky nosí zatím Lilia pod srdcem a přiznává, že jejich původní plány byly jiné, než ty co jim nachystal osud.

„Byli jsme oba ve sňatku s někým jiným. To samo o sobě je pro každý začínající vztah, ať je sebevíc hluboký a upřímný, velká komplikace. Řekli jsme si na začátku, že každý z nás má povinnost vyřešit stávající manželství co nejvíc harmonickým způsobem. Troufnu si říci, že mně se to podařilo o něco dřív a lépe,“ přiznala otevřeně Lilia Khousnoutdinova v rozhovoru pro iDnes.cz.

Zatím to ovšem vypadá, že v době, kdy bude Lilia rodit, bude Karel Janeček stále v manželství s matematičkou Mariem. „Byla to naše původní domluva a věřím, že měl i podanou žádost o rozvod. Jestli to i splní, to se teprve ukáže,“ dodala Lilia, která tuší, že Janečkovi porodí holčičku.

Jejich buddhistická svatba proběhla v Bhútánu, ale po právní stránce tento obřad nemá valný význam. „Zkoumáme způsoby, co všechno lze v rámci české legislativy ošetřit smlouvami, aniž bychom museli uzavírat klasické manželství. My ani jeden nemáme koncept právního manželství moc rádi,“ vysvětlila Lilia.

V jejím vztahu s Karlem Janečkem nastaly problémy poté, co jeho manželka Mariem otěhotněla a potratila. To je velmi nepříjemné pro každou ženu a vypadá to, že neblahý dopad to mělo i na vztah Lilie a Karla.

 Přečtěte si
raduzkaxxx
31. 1. 2018 • 21:25

ona uznává jenom koncept !!! jeho kreditky

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.