Další rána pro nemocného Munzara: Zůstal odkázaný na druhé! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 23. února 2024

Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj

Další rána pro nemocného Munzara: Zůstal odkázaný na druhé!

Munzar měl a má řízení moc rád.
Munzar měl a má řízení moc rád. (profimedia.cz)

Herec Luděk Munzar už nesmí za volant! Alespoň zatím ne. Kvůli jeho velkým zdravotním problémům mu bylo oprávnění řídit zabaveno a není divu, herec na tom opravdu není dobře.

Infarkt, plastika srdečních tepen, špatná pohyblivost, potíže s rovnováhou, to vše Luďka Munzara trápí nebo trápilo. Proto mu lékaři nedoporučili nadále řídit automobil. „Musel jsem odevzdat řidičák a teď nesmím řídit. Měli by mi to ale brzy vrátit, tak se toho snad dočkám,“ svěřil se Munzar Sedmičce.

Tato situace herci i jeho ženě Janě Hlaváčové zkomplikovala život. Díky autu byl totiž Luděk nezávislý na druhých, teď si bez jejich pomoci neporadí stejně jako jeho manželka.

Na video s Munzarem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
cukrenka
17. 11. 2017 • 13:20

Já budu nemocná už jen z těch reklam, které jsou jako klíšťata.Stějně na tebe naskáčí odevšud jako ty nemoci. Člověk, když má proč a je pro koho, tak se přemáhá a bojuje. Snaží se a bojuje s problémy, seč to jde. Když to nejde, začne mít pocit zbytečnosti a psychicky strádá.Egoista toto poznat nikdy nemůže. Je dobré mít trochu rád i sám sebe a dopřát si klid , je to tak přirozené.Řidičák mít nemusí, někdo potřebné přiveze . I Tací, co nemí finanční prostředky, protože dnes už bída někde přítomna je, musí najít způsob jak požádat o pomoc.Proto chodíme k volbám, aby taková pomoc byla.

ivanak
17. 11. 2017 • 10:02

Pan Munzar doufá,že mu řidičák vrátí,já zase doufám,že nevrátí.Takto starý a nemocný člověk za volant nepatří.Že mu nevadí ohrožovat sebe,je jeho rozhodnutí,ale většinou to odnese ten,kdo nic nezavinil.Není to o tom,že mu není přáno řídit,ale holt jednou k tomu muselo dojít.Jiní a ne bohatí to také musí řešit a nikdo je nelituje.A to nemířím proti nikomu.Paní Hlaváčovou jsem měla vždy ráda,byla výborná herečka.Pan Munzar dobře hrál,ale jeho jsem nemusela.Ale přeji hodně zdravíčka.

pure7
17. 11. 2017 • 09:50

Je to jen staré (a vždycky bylo) sebestředné prase... které už má naštěstí na čase"...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.