Jubilant Luděk Munzar (85): »Zeťák« ho vytáhl na sushi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. února 2024

Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr

Jubilant Luděk Munzar (85): »Zeťák« ho vytáhl na sushi!

Herec je obrovský bojovník. Porazil dvakrát rakovinu i infarkt.
Herec je obrovský bojovník. Porazil dvakrát rakovinu i infarkt. (Foto Aha! – Martin Hykl, ČTK, ara)

Kvůli zdravotním problémům Luděk Munzar (85) v posledních letech tak často neopouští vilu v pražských Modřanech. Až teď udělal výjimku. Pár týdnů po půlkulatinách ho »zeťák« Martin Trnavský (48) pozval do japonské restaurace, kde dělají hlavně sushi.

Munzara dlouhodobě trápí klouby, kvůli artróze v nohách si musí při chůzi pomáhat holí. Že mu asi není dvakrát do skoku, je patrné i z fotografie, kterou na sociální síti zveřejnil partner jeho dcery Báry Munzarové (46). Herec má ve tváři strhaný výraz a ztracená kila se mu stále nedaří nabrat. Na jeho podobě se kromě nemocí podepsaly zřejmě i problémy, které musí řešit s manželkou Janou Hlaváčovou (80). Ta už léta bojuje s Parkinsonovou nemocí a depresemi.

Veselá mysl ho ale neopouští. „Pan Munzar bavil »zeťáka« hereckými historkami. Oba se celou dobu smáli,“ prozradil deníku Aha! jeden z hostů restaurace.

 Autonehoda Munzarové a Trnavského: Byl zraněn policista!

Video se připravuje ...Přečtěte si
janakveton
9. 8. 2018 • 10:19

Tak já bych si na sushi rozhodně nepochutnala. Ale jestli on ano, tak v pořádku! Držím jim palce s Janou Hlaváčkovou. Výborné spojení, výborný herecký pár!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.